Cyberpunk 2077 z filtrami na Instagramie. Zobacz, jak wyglądałbyś jako postać z gry

26.11.2019 17:15
Cyberpunk 2077 z filtrami na Instagramie. Zobacz, jak wyglądałbyś jako postać z gry Fot. materiały prasowe CD Projekt RED

W świecie mrocznej przyszłości liczy się przede wszystkim wygląd i wszczepy. Z modą z roku 2077 można poeksperymentować już dziś dzięki filtrom udostępnionym przez CD Projekt RED na Instagramie.

Subtelnie wyrafinowane linie obwodów drukowanych przecinających policzek, a może pójście na całość i zamienienie omylnych par oczu na zestaw obserwacyjny wojskowej klasy, zbierający informacje z całego spektrum fal elektromagnetycznych?

Przed takimi wyborami stają mieszkańcy Night City, miasta w którym rozgrywa się akcja Cyberpunka 2077. Różne stadia cyborgizacji można zobaczyć na wideo z rozgrywki, podczas której napotykane są zarówno postacie kryjące cybernetyczne ulepszenia pod niemal tradycyjną i naturalną skórą, jak i osoby, które wyglądają bardziej jak maszyna niż człowiek.

Przeczytaj także

Teraz każdy posiadacz Instagrama może zobaczyć, w jakie cybernetycznej stylizacji jest mu bardziej do twarzy. CD Projekt RED udostępnił filtry, które pozwalają na upodobnienie się do postaci z Cyberpunka 2077.

Zostać Cyberpunkiem na Instagramie. Darmowe filtry od CD Projekt RED

Do dyspozycji osób odliczających dni dzielące nas od 16 kwietnia 2020 roku oddano łącznie 4 filtry, nakładające w czasie rzeczywistym cztery różne cyberpunkowe stylizacje.

Przeczytaj także

Zespół CD Projekt RED pokazał je w akcji, przymierzając stylizacje i nagrywając to na filmiku.

Żeby dodać filtry do swojego Instagrama wystarczy odwiedzić adres cp2077.ly/InstaFilters.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 po polsku. Soczyste ku*wy i ch*je

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.