Cyberpunk 2077 zadebiutował w sklepach. Na razie w postaci... książki
12.06.2020 12:03
Cyberpunk 2077 zadebiutował w sklepach. Na razie w postaci... książki Fot. materiały prasowe CD Projekt RED

Gdyby wszystko poszło zgodnie z pierwotnym planem, od dwóch miesięcy gralibyśmy w Cyberpunka 2077. Dzięki opóźnieniu można jednak odrobić pracę domową i śpiewająco zdać egzamin ze znajomości świata przedstawionego. Wszystko to dzięki kompendium wiedzy o CP 2077, który właśnie trafił do sprzedaży.

Jedyna tak na Allegro, a nawet na świecie: „Świat Cyberpunka 2077” to kompendium wiedzy o historii, świecie oraz postaciach, jakie spotkamy w nadchodzącej superprodukcji CD Projekt RED.

Jest na co czekać: widzieliśmy już grę na żywo, także w polskiej wersji językowej, nie zaprzeczamy ani nie potwierdzamy też informacji, że zostaliśmy zaproszeni do CDPR, żeby móc zagrać w doszlifowaną wersję Cyberpunka 2077 i podzielić się w wami wrażeniami.

Przeczytaj także

Uniwersum Cyberpunka zostało stworzone jako papierowa gra RPG przestawiająca „świat mrocznej przyszłości”. Miłośnicy gatunku, którzy przeżyli razem z przyjaciółmi niejedną sesję, wiedzą jednak że wydarzenia opisane w podręcznikach od świata zastanego w grze dzieli kilkadziesiąt lat. Białe plamy ma za zadanie zlikwidować co prawda „Cyberpunk Red”, podręcznik pokazujący jak i dlaczego zmieniały się realia uniwersum, jednak nie wszyscy sięgną po tę tradycyjną grę RPG.

Przeczytaj także

„Cyberpunk 2077” pokazuje, czego dokładnie spodziewać się po grze i jak bardzo skomplikowany jest świat, w którym przyjdzie nam żyć razem z Johnnym Silverhandem.

„Cyberpunka 2077” już do kupienia. Wprowadzenie do superprodukcji CD Projekt RED

Książka powstała dzięki współpracy CD Projekt RED z wydawnictwem Dark Horse Books. Dzięki „bogato ilustrowanej” lekturze dowiemy się, co dzieje się w Night City, zanim odwiedzimy go we wrześniu jako V.

Ta starannie przygotowana pozycja zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o historii, postaciach i świecie długo oczekiwanej gry. Wkrocz w rok 2077, do świata, gdzie przemoc, ucisk i cybernetyczne wszczepy są nie tylko codziennością, lecz także koniecznymi środkami do osiągnięcia celu. Odkrywaj poszczególne dzielnice, gangi i historię Night City. Dowiedz się wszystkiego o technologiach jutra, poznając cyberwszczepy, broń i pojazdy Cyberpunka 2077.

cyberpunk_2077_swiat_02 Fot. foto: materiały prasowe CD Projekt RED

Jeśli pozycja podsyciła w was apetyt na zagranie w Cyberpunka 2077, to od 12 czerwca 2020 ruszyła ponownie akcja przedsprzedaży gry wraz z bonusowymi prezentami w postaci steelbooków. W zależności od miejsca zakupu, można załapać się na pudełko z wizerunkiem Voodoo Boys, Valentinos lub Maelstrom. Przy odrobinie szczęścia można także załapać się na cyberpunkowy plakat.

 Już teraz w ofercie pre-orderowej pojawiły się oficjalne figurki oraz poradnik do gry. Książka w twardej oprawie od wydawnictwa Piggyback po raz pierwszy w historii ukaże się w języku polskim i będzie zawierać ponad 360 stron analiz wszystkich ścieżek fabularnych, zadań pobocznych, nagród i zakończeń, a także dodatkowych wyzwań, minigier, przedmiotów do odblokowania, sekretów i wielu innych. Warto zaznaczyć, że cena polskiej wersji poradnika jest aktualnie najatrakcyjniejszą ceną na świecie! Z kolei figurki przedstawiające postacie głównego bohatera gry – V oraz Johny’ego Silverhanda mają ok. 24 cm wysokości, a na ich podstawie widnieje logo „SAMURAI”, kultowego zespołu z Night City.

Cyberpunk 2077 trafi do graczy 17 września 2020 roku. Tytuł zapowiada się na ogromny przebój: według analityków rynkowych sprzedaż w pierwszym roku po premierze przekroczy 30 mln egzemplarzy.

Zobacz także:  Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży. Ceny, data premiery, zawartość pudełek

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.