Cyberpunk 2077 zapowiada kolejną muzyczną współpracę ze znanymi artystami
19.10.2020 14:07
Cyberpunk 2077 zapowiada kolejną muzyczną współpracę ze znanymi artystami Fot. materiały prasowe/CD Projekt Red

Soundtrack Cyberpunka 2077 ma szansę być lepszym od samej gry - oprócz potwierdzonych występów Grimes i Refused (jako zespół Samurai, znany ze świata gry), w produkcji pojawi się również duet Run The Jewels.

Run The Jewels są kolejnymi gwiazdami soundtracku nadchodzącego Cyberpunka 2077. Duet Killer Mike + El-P zapowiedział w tym tygodniu nowy klip, który ma promować grę i zostanie udostępniony podczas Adult Swim Festival 2020.

Run The Jewels zapowiadają nowy klip do Cyberpunka 2077

Sam festiwal Adult Swim 2020 ma się odbywać wirtualnie w dniach 13-14 listopada i będzie transmitowany za darmo na YouTubie. Oprócz nowego klipu Run The Jewels, stacja zapowiada inne atrakcje w postaci występów muzycznych, komediowych i innych. Niestety na razie nie wiadomo, kiedy konkretnie ma zadebiutować nowy klip Run The Jewels osadzony w świecie Cyberpunka 2077. 

Przeczytaj także

Poniżej możecie obejrzeć spot promujący nadchodzący klip Run The Jewels x Cyberpunk 2077: 

Przeczytaj także

Run The Jewels udostępnili w weekend specjalny koncert Holy Calamavote, na którym zagrali w całości swój 4. album zatytułowany po prostu "Run The Jewels 4". Na krążku gościnnie wystąpili Zack de la Rocha oraz Josh Homme.

Cyberpunk 2077 ma natomiast zadebiutować na pecetach i konsolach obecnej generacji już 19 listopada 2020 roku. W najbliższej przyszłości pojawią się również wersje na konsole Playstation 5 i Xbox Series S/X. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.