Cyberpunk 2077 zawiera bardzo ładne nawiązanie do Wiedźmina 3

26.06.2020 14:16
Cyberpunk 2077 zawiera bardzo ładne nawiązanie do Wiedźmina 3 Fot. materiały prasowe/CD Projekt RED

Niedawno dziennikarze mieli okazję się zaznajomić z 4-godzinnym fragmentem rozgrywki w Cyberpunka 2077. Do sieci trafiły pierwsze reakcje i relacje z imprezy, dzięki którym poznaliśmy sporo ciekawych informacji.

Jedną z najciekawszych jest niewątpliwie fakt, iż faktycznie będziemy mogli dostosować swoje genitalia, ich rozmiar, a nawet to, czy chcemy mieć włosy łonowe. Nawet więcej - będziemy mogli zmienić ich kolor. Chyba żadna wysokobudżetowa gra nie pozwalała na tak ogromne opcje customizacji postaci. 

Cyberpunk 2077 - w grze pojawiło się nawiązanie do Wiedźmina 3

Wśród wyborów jest także pochodzenie naszego bohatera, które rzutuje na to, jak będzie wyglądał początek gry - jeżeli wybierzemy przeszłość korporacyjną, to zaczniemy grę jako specjalny korpo-agent, pracujący jako szpieg dla japońskiej Arasaki. Jak wynika z relacji Gamespotu, zanim skończymy "na ulicy", to Cyberpunk 2077 daje nam możliwość zapoznania się z biurami naszego pracodawcy.

Przeczytaj także

Okazuje się, że główny bohater/bohaterka V ma nawet własne biurko w budynku Arasaki. Przy nim możemy przeczytać maile wymieniane z innymi pracownikami, a także zapoznać się z zawartością naszej szafki. W niej znajdziemy inhalator, który ma wzmacniać nasze umiejętności poznawcze, ale także retro magazyn z grami wideo. Kogo znajdziemy na okładce?

Oczywiście niejaką Cirillę, znaną szerzej jako Ciri, jedną z głównych bohaterek "Wiedźmina 3". Tak się składa, że bohaterem miesięcznika akurat był "Wiedźmin 3", gra-legenda, uznawana za jedną z najlepszych w historii branży. Jesteśmy pewni, że to nie będzie jedyne nawiązanie do hitu CD Projekt RED, a w Cyberpunku 2077 znajdzie się również miejsce dla Geralta.

Co ciekawe, z relacji wynika również, że pojawią się również nawiązania do współczesnej popkultury. Youtuber Patryk "Rojo" Rojewski zdradził w swojej relacji, że jego wizerunek został użyty w jednym z billboardów reklamowych obecnych w Cyberpunku 2077. 

Cóż, wszystkie nawiązania CDPR do innych gier, filmów, seriali, książek i innych dzieł kultury poznamy po premierze Cyberpunka 2077. Ten zadebiutuje 19 listopada 2020 roku i będzie dostępny na PC-ety, a także konsole Playstation 4 i 5 oraz Xboksy One i Series X.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.