Pogoda
25.11.2019 13:45

Cyborg Mechanic: polska gra, w której odcinasz klientom ręce, nogi i mózgi [WIDEO]

W mrocznym świecie przyszłości na cyborgizacji można zbić niezły majątek, o ile nie obawiacie się potaplać trochę we krwi, kończynach i narządach wewnętrznych. 

wymiana mózgu na sztuczny
foto: materiały prasowe Tomula Games

Cyberpunk 2077 trafi do sprzedaży w kwietniu 2020 roku, gra jednak jeszcze przed swoją premierą zapoczątkowała modę na pokazywanie światów, w których człowiek i maszyna stanowią jedność.

To efekt wrażenia, jakie produkcja CD Projekt RED zrobiła na oglądających fragmenty rozgrywki. Głód Cyberpunka 2077 jest tak duży, że przed stoiskiem wydawcy na PGA 2019, gdzie po raz pierwszy można było zobaczyć grę w polskiej wersji językowej, permanentnie stały ogromne kolejki.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Przeczytaj także Cyberpunk 2077 po polsku. Twórcy gry nie przebierają w słowach

W pierwszy urywku CP2077, jaki dane nam było obejrzeć, widzieliśmy wizytę V u lekarza, który wymienił jej wszczep oka na nowszy i mający więcej możliwości.

gameplay Cyberpunk 2077
gameplay Cyberpunk 2077
Przeczytaj także CD Projekt pokazał gameplay Cyberpunka 2077!

W grze Cyborg Mechanic będziemy zajmować się takimi właśnie przeróbkami klientów. Tyle tylko, że proces nie będzie tak miły i przyjemny, a krew i wnętrzności będą lały się strumieniami.

Cyborg Mechanic – krwawa gra o wycinaniu narządów i zastępowaniu ich wszczepami

Twórcy gdy Cyborg Mechanic ostrzegają: podczas ulepszania klientów trzeba będzie sporo nababrać się w ich ciałach. Nie ma przy tym co przygotowywać się na działanie w sterylnej sali operacyjnej, z nowoczesnym i niezawodnym sprzętem: bohater praktykuje nielegalnie, przeprowadzając cyborgizacje tym, co akurat ma pod ręką.

"

Ruskie mechaniczne ramiona sprzed dekady. Rosomacze pazury własnego pomysłu. Najnowocześniejsze laserowe oczy. Highendowe koprocesory. Lista wszczepów wymagających prostych lub bardzo złożonych zabiegów rośnie wraz z Twoimi umiejętnościami. Z czasem ciała, umysły i pancerze klientów nie będą skrywały przed tobą żadnych tajemnic... "

Cyborg Mechanic otrzymał właśnie pierwszy zwiastun. Nie powala on graficznie, trzeba jednak wziąć pod uwagę, że prace będą trwały jeszcze długo (premiera zapowiadana jest na 2021 rok), a gra jest dziełem małego studia Tomula Games.

Środki zarobione na przeprowadzaniu operacji można zainwestować w sprzęt, dzięki czemu możliwe stanie się oferowanie bardziej skomplikowanych i ingerujących w żywe ciało zabiegów.

"

Kasa to dla Ciebie tylko droga do celu, którym jest stworzenie najlepszego warsztatu w mieście. Jaki sprzęt pozwoli obsłużyć większą liczbę klientów? Czy potrzebujesz cardiopulmonary bypass (CPB) już teraz, czy może lepiej wpierw zainwestować w piłę do amputacji? Lutownica laserowa czy skalpel chirurgiczny? Plakaty, kolorowe LEDy czy automaty do gier? Bo przecież liczy się też styl! "

Cyborg Mechanic ma trafić do sprzedaży w 2021 roku. Już teraz można zobaczyć profil gry na Steamie.

Zobacz także: Ghostrunner na PGA 2019: zginęliśmy grając w parkour z cyberpunkową duszą [PIERWSZE WRAŻENIA]

Zagracie?

Tagi: Gry