"Czarodziejka z księżyca" wraca do Polski po ponad 20 latach. To będzie gratka dla fanów Sailorki

16.02.2022 13:14
Sailor Moon Fot. East News

Ta informacja ucieszy fanów "Czarodziejki z księżyca", którzy chcieliby odświeżyć sobie pamięć i przeczytać kultową mangę w odświeżonej wersji.

Pokolenie wychowanie w latach 90. ma ogromny sentyment do anime i mangi "Sailor Moon". Pamiętacie, jak zbieraliście karteczki z czarodziejkami, oglądaliście rano serial i biegaliście po ogrodzie z różdżkami udając Sailorki? Moda na "Czarodziejkę z księżyca" powróciła na dobre i wydawnictwo J.P. Fantastica ma świetną wiadomość dla fanów - w 2023 roku na sklepowych półkach ukaże się nowe wydanie kultowej mangi.

Polecamy

"Czarodziejka z księżyca" wraca do Polski po ponad 20 latach. To będzie gratka dla fanów Sailorki

Już w przyszłym roku wydawnictwo J.P.Fantastica wyda odświeżoną wersję mangi "Sailor Moon". Seria "Eternal" ukaże się w formacie A5 i z twardą, brokatową okładką. Będzie składać się z 10 tomów, a nie jak poprzednia edycja z 18. Historia pozostanie bez zmian, ale każdy tom będzie grubszy niż poprzednio i będzie zawierać ok 300 stron. Kolejne tomy mangi będą ukazywać się co 3 miesiące.

Wydawnictwo pokreśliło, że tym razem pojawią się lepsze tłumaczenia oraz kolorowe strony. Cena jednego tomu to 63 złote.

Fani mangi mogli ostatni raz kupić "Czarodziejkę z księżyca" w listopadzie 1999 roku. Nieco później ukazała się również seria "Hasło Brzmi: Sailor V", która składała się z 3 tomów.

Polecamy

Ostatnio sporo mówiło się również o dwóch filmach z Sailorkami. Produkcja "Sailor Moon Eternal" podzielona została na 2 filmy i pojawiła się na na Netfliksie. Obraz jest kontynuacją serialu "Sailor Moon Crystal" z 2014 roku. Twórcy postanowili nie produkować 4. sezonu anime, tylko zaprezentować fanom 2 filmy.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.