Pogoda
14.08.2020 14:57

Członek grupy „Jackass” przykleił się taśmą klejącą do billboardu w centrum miasta

Steve-O przyczepił się taśmą klejącą do billboardu, promującego jego nowy program.

Członek grupy „Jackass” przykleił się taśmą klejącą do billboardu w centrum miasta
fot. Rich Fury/Getty AFP/East News

Do nietypowego zdarzenia doszło w czwartek rano w Los Angeles. Aktor i performer Stephen Glover, znany jako Steve-Ozdecydował się przykleić się do billboardu z własną podobizną ogromną ilością taśmy klejącej. Mężczyzna był nagi i miał na sobie jedynie pampersa, a w całą akcję zaangażował swoich przyjaciół oraz „odpowiednich profesjonalistów”, dzięki którym wybryk mężczyzny był bezpieczny.

Ma to być nietypowy sposób promocji jego nowego programu – „Gnarly”, który jest od dzisiaj dostępny na stronie internetowej aktora. Co ciekawe – sam pomysł przyklejona się do billboardu wziął się bezpośrednio z programu, gdyż materiały prasowe mówią, że w jednym z materiałów mężczyzna przyczepiony jest do mobilnej reklamy, jeżdżącej po mieście.

MTV VMA 2020 nominacje
MTV VMA 2020 nominacje
Przeczytaj także MTV VMA 2020: Znamy nominacje w rockowych kategoriach

Steve-O o swoim wybryku

Mężczyzna podzielił się przebiegiem całej akcji na swoich mediach społecznościowych, w tym na wideo-relacji na Instagramie.

"

„Jestem obecnie przyczepiony do billboardu (…) i chciałbym podkreślić, że przykuła mnie ekipa profesjonalistów, więc wszystko jest w pełni bezpieczne. Nie ma żadnej szansy, abym spadł i jest dla mnie ważne, żeby nie wykorzystywać cennych zasobów miasta na zajmowanie się moją sprawą. Jestem szczęśliwy, mogąc sobie to zwisać i chciałbym, aby świat wiedział o moim nowym projekcie, nad którym długo pracowałem. Nazywa się „Gnarly” i jeśli masz powyżej 18 lat, sprawdź go” – napisał. "

"Punk'd" powraca - legendarne show MTV doczekało się rewitalizacji. Zobaczcie zwiastun
"Punk'd" powraca - legendarne show MTV doczekało się rewitalizacji. Zobaczcie zwiastun
Przeczytaj także "Punk'd" powraca - legendarne show MTV doczekało się rewitalizacji. Zobaczcie zwiastun

Warto dodać, że po półtorej godziny od rozpoczęcia nietypowego performance’u, mężczyzna zdradził, że rozmawiał już z policją i strażą miejską.

"

„Powiedzieli, że nie są pewni czy popełniam jakąś zbrodnię, czy nie. Wydaje mi się, że nie. W końcu zapłaciłem za reklamę na tym billboardzie. Mam nadzieję, że nikt nie będzie zbyt zagniewany”. "

Powstała najtańsza platforma VOD na świecie. Jej właścicielem jest Ryan Reynolds
Powstała najtańsza platforma VOD na świecie. Jej właścicielem jest Ryan Reynolds
Przeczytaj także Powstała najtańsza platforma VOD na świecie. Jej właścicielem jest Ryan Reynolds

„Gnarly” – o programie

Program „Gnarly” jest już dostępny na oficjalnej stronie byłego członka „Jackass”. Wiadomo, że w programie pojawią się też inni współpracownicy z tego słynnego już show, które zadebiutowało w 2000 roku. Wedle informacji zebranych przez portal MovieWeb, w programie pojawią się m.in Johnny Knoxville, Bam Margera, Wee Man, czy Chris Pontius. Dziennikarze portalu zapowiadają przy okazji, że powstanie też film „Jackass 4”, choć w tym momencie nieznane są żadnego konkretniejsze szczegóły.

Czytaj także: Zaskakujące wideo z castingu Keanu Reevesa do kultowej roli.

Czy należysz do fanów programu "Jackass"?

Tagi: Film News