Członek grupy „Jackass” przykleił się taśmą klejącą do billboardu w centrum miasta

14.08.2020 14:57
Członek grupy „Jackass” przykleił się taśmą klejącą do billboardu w centrum miasta Fot. . Rich Fury/Getty AFP/East News

Steve-O przyczepił się taśmą klejącą do billboardu, promującego jego nowy program.

Do nietypowego zdarzenia doszło w czwartek rano w Los Angeles. Aktor i performer Stephen Glover, znany jako Steve-Ozdecydował się przykleić się do billboardu z własną podobizną ogromną ilością taśmy klejącej. Mężczyzna był nagi i miał na sobie jedynie pampersa, a w całą akcję zaangażował swoich przyjaciół oraz „odpowiednich profesjonalistów”, dzięki którym wybryk mężczyzny był bezpieczny.

Ma to być nietypowy sposób promocji jego nowego programu – „Gnarly”, który jest od dzisiaj dostępny na stronie internetowej aktora. Co ciekawe – sam pomysł przyklejona się do billboardu wziął się bezpośrednio z programu, gdyż materiały prasowe mówią, że w jednym z materiałów mężczyzna przyczepiony jest do mobilnej reklamy, jeżdżącej po mieście.

Przeczytaj także

Steve-O o swoim wybryku

Mężczyzna podzielił się przebiegiem całej akcji na swoich mediach społecznościowych, w tym na wideo-relacji na Instagramie.

„Jestem obecnie przyczepiony do billboardu (…) i chciałbym podkreślić, że przykuła mnie ekipa profesjonalistów, więc wszystko jest w pełni bezpieczne. Nie ma żadnej szansy, abym spadł i jest dla mnie ważne, żeby nie wykorzystywać cennych zasobów miasta na zajmowanie się moją sprawą. Jestem szczęśliwy, mogąc sobie to zwisać i chciałbym, aby świat wiedział o moim nowym projekcie, nad którym długo pracowałem. Nazywa się „Gnarly” i jeśli masz powyżej 18 lat, sprawdź go” – napisał.

Przeczytaj także

Warto dodać, że po półtorej godziny od rozpoczęcia nietypowego performance’u, mężczyzna zdradził, że rozmawiał już z policją i strażą miejską.

„Powiedzieli, że nie są pewni czy popełniam jakąś zbrodnię, czy nie. Wydaje mi się, że nie. W końcu zapłaciłem za reklamę na tym billboardzie. Mam nadzieję, że nikt nie będzie zbyt zagniewany”.

Przeczytaj także

„Gnarly” – o programie

Program „Gnarly” jest już dostępny na oficjalnej stronie byłego członka „Jackass”. Wiadomo, że w programie pojawią się też inni współpracownicy z tego słynnego już show, które zadebiutowało w 2000 roku. Wedle informacji zebranych przez portal MovieWeb, w programie pojawią się m.in Johnny Knoxville, Bam Margera, Wee Man, czy Chris Pontius. Dziennikarze portalu zapowiadają przy okazji, że powstanie też film „Jackass 4”, choć w tym momencie nieznane są żadnego konkretniejsze szczegóły.

Czytaj także: Zaskakujące wideo z castingu Keanu Reevesa do kultowej roli.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.