Czy Brenton Thwaites ma wystarczająco dobry tyłek, by zagrać Nightwinga?

Sergiusz Kurczuk
04.09.2017 15:02
Czy Brenton Thwaites ma wystarczająco dobry tyłek, by zagrać Nightwinga? Fot. EastNews/AP

Fani komiksów DC nie są do końca pewni, czy Brenton Thwaites jest odpowiednim kandydatem do roli Nightwinga w serialu „Titans”. Ich uwagę przykuwa szczególnie jedna część ciała młodego aktora - tyłek!

Pod koniec sierpnia studio Warner Bros. ogłosiło w końcu, który aktor wcieli się w rolę Dicka Graysona w serialu na podstawie komiksu „Teen Titans. Serial „Titans będzie opowiadał o młodych superbohaterach, którzy tworzą drużynę walczącą ze złem. Chociaż media trąbiły, że Brenton Thwaites wcieli się w Robina, okazało się, że młody aktor został innym alterego Graysona - Nightwingiem. W komiksach Robin przybrał nowy pseudonim, kiedy dorósł. Studio ma w planach solowy film o przygodach Nightwinga, więc wprowadzenie od razu tej postaci w serialu, ma sporo sensu. Informacja poszła w świat, a komiksomaniacy na całym globie zaczęli się zastanawiać, czy Thwaites spełnia wszystkie kryteria bycia Nightwingiem.

I nie chodzi tu o takie banały jak muskulatura, wysportowanie, rysy twarzy, czy zdolności aktorskie. O wiele ważniejsza była konkretna cześć ciała aktora, która znajduje się z tyłu. Nightwing w komiksach porzuca swój stary kolorowy strój z peleryną. Wydoroślały superbohater wskakuje w obcisły czarno niebieski-kostium i w nim walczy ze złem w Gotham City. I to właśnie ten kostium spowodował, że Nightwing stał się znany ze swojego... tyłka. Nie wierzycie? Zobaczcie sami! 

Swoją drogą, rzekomy romans Batmana z Robinem to temat żartów wielu pokoleń fanów komiksów. Po ogłoszeniu, że Thwaites zostanie Nightwingiem, internauci zaczęli masowo wyszukiwać zdjęć aktora od tyłu i to najlepiej w samej bieliźnie. Zapytania do wyszukiwarek o treści „Brenton Thwaites butt” i „Brenton Thwaites ass w ciągu kilku dni stały się bardzo modne. Jak widać, fanów komiksów nie jest wcale tak łatwo zadowolić, jakby się mogło wydawać. Dobrze, że koleżanki z serialu Thwaitesa - Teagan Croft (Raven) i Anna Diop (Starfire) nie zostały oceniane przez czytelników DC Comics pod kątem swoich atrybutów fizycznych...

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.