Czy ta para uprawiała seks podczas transmisji na żywo? [WIDEO]

Michał Tomaszkiewicz
03.01.2019 12:25
Czy ta para uprawiała seks podczas transmisji na żywo? [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Relacja z noworocznej imprezy w Nowym Orleanie nie różniłaby się od setek podobnych transmisji z całego świata, gdyby nie jeden, a właściwie dwa drobne szczegóły. Para uwieczniona na wideo tuż przy prezenterce wydaje się bawić znakomicie – internauci są przekonani, że widzą uprawianie seksu w samym środku dzikiego tłumu.

Uwagę oglądających zwróciło rytmiczne odbijanie się od siebie młodej pary – ruchy, które zdaniem internautów tylko imitują (i to w kiepski sposób) taniec, tak naprawdę oznaczają stosunek odbywany niepostrzeżenie (do czasu) wśród setek ludzi i w czasie transmisji telewizyjnej na żywo.

Dodatkowym „dowodem” na teorie o uprawianiu seksu mają być wyrazy twarzy młody ludzi splątanych w miłosnym uścisku – szelmowski uśmieszek mężczyzny napawającego się urokiem chwili oraz skupionej i skoncentrowanej twarzy kobiety, która najwyraźniej koncentruje się na kontemplowaniu wewnętrznych (nomen omen) przeżyć.

Jak było naprawdę? Popatrzcie na wideo i oceńcie sami:

Para uprawiała seks podczas transmisji telewizyjnej na żywo?

Przeczytaj także

Internauci zdają się przychylać do opcji bardziej działającej na wyobraźnię – według nich nie ma wątpliwości co do tego, co widzimy na ekranie. Sądząc po komentarzach pod filmem, wydają się nawet nieco zazdrościć zarejestrowanym kamerami szczęśliwcom – w końcu podobno co robi się w Sylwestra, robi się przez cały rok.

Seks na koncertach nie jest może codziennością, ale zdarza się zaskakująco często – gdy para oddała się namiętnościom bezpośrednio przed sceną, na której występował Machine Head, zespół opisał to wydarzenie jako jeden z najlepszych show, jaki kiedykolwiek dali.

Na koncercie Dead Kennedys doszło za to do innego wydarzenia – jedna z fanek rozebrała się, położyła na scenie i oddała oralnym pieszczotom. Para została wyrzucona z lokalu.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.