Pogoda
02.03.2020 16:09

Czy trójkąt miłosny X-Men przemieni się w czworokąt? Jean Grey znalazła nowego kochanka

W komiksie "Marauders" #9 pojawiła się sugestia, wskazująca na bogate życie seksualne Jean Grey, która nie ogranicza się do jednego, ani nawet dwóch partnerów.

House Of X #6
foto: House Of X #6

Jonathan Hickman to komiksowy twórca, który w ciągu ostatnich kilku miesięcy sporo zmienił w świecie mutantów. To właśnie on wpadł na pomysł wykorzystania wyspy o nazwie Krakoa, by utworzyć na niej państwo należące do homo superior. Zmiany nie dotyczą jednak nowego statusu quo zbiorowości, ale również poszczególnych członków X-Men. Chodzi między innymi o nowe stosunki pomiędzy superbohaterami.

"Marauders" #9 - Jean Grey romansuje z Pyro?

Zjednoczeni mutanci postanowili stworzyć własną kulturę i dosłowny raj na ziemi dla wszystkich przedstawicieli homo superior. Okazuje się jednak, że X-Men nie tylko wyzwolili się od nienawiści ze strony ludzi, ale również tradycyjnego podejścia do związków. Jakiś czas temu twórcy zasugerowali, że Jean Grey, Wolverine i Cyclops żyją w trójkącie.

House Of X #6
House Of X #6
Przeczytaj także Marvel zasugerował, że Wolverine, Jean Grey i Cyclops żyją w trójkącie

Niedawno pojawiła się kolejna sugestia. Tym razem dotycząca biseksualnych relacji Scotta i Logana.

Wolverine & the X-Men #40
Wolverine & the X-Men #40
Przeczytaj także Wolverine i Cyclops są teraz kochankami? Stosunki X-Manów weszły na nowy poziom

To jednak, że na tym nie koniec. W dziewiątym numerze serii "Marauders" autorstwa Gerry'ego Duggana, Matteo Lolliego oraz Edgara Delgado pojawia się dwuznaczna scena, która karze czytelnikom wierzyć, że Jean znalazła nowego kochanka. W pewnym momencie Pyro - mutant władający ogniem, zauważa telepatkę siedzącą w uwodzicielskiej pozie na masce jego samochodu.

"Marauders" #9

Nie wiadomo, czy Jean rzeczywiście chciała uwieźć mutanta, bo to, że żyje w otwartym związku jest raczej oczywistye, czy jedynie flirtuje z Pyro, by mieć szansę na podwózkę. Czy do słynnego trójkąta dołączy nowy członek? O tym przekonamy się zapewne w kolejnych tytułach poświęconych X-Men.

Czy Pyro powinien być nowym kochankiem Jean Grey?

Iceman i Pyro
Iceman i Pyro
Przeczytaj także Czy Iceman i Pyro zostaną parą? Nowy romans w świecie X-Men

Zobacz też: Czy jeden z klasycznych członków X-Men zjadł człowieka?

Tagi: X-Men Wolverine Marvel Marvel Comics