Czy trójkąt miłosny X-Men przemieni się w czworokąt? Jean Grey znalazła nowego kochanka

02.03.2020 16:09
6 Fot. House Of X #6

W komiksie "Marauders" #9 pojawiła się sugestia, wskazująca na bogate życie seksualne Jean Grey, która nie ogranicza się do jednego, ani nawet dwóch partnerów.

Jonathan Hickman to komiksowy twórca, który w ciągu ostatnich kilku miesięcy sporo zmienił w świecie mutantów. To właśnie on wpadł na pomysł wykorzystania wyspy o nazwie Krakoa, by utworzyć na niej państwo należące do homo superior. Zmiany nie dotyczą jednak nowego statusu quo zbiorowości, ale również poszczególnych członków X-Men. Chodzi między innymi o nowe stosunki pomiędzy superbohaterami.

"Marauders" #9 - Jean Grey romansuje z Pyro?

Zjednoczeni mutanci postanowili stworzyć własną kulturę i dosłowny raj na ziemi dla wszystkich przedstawicieli homo superior. Okazuje się jednak, że X-Men nie tylko wyzwolili się od nienawiści ze strony ludzi, ale również tradycyjnego podejścia do związków. Jakiś czas temu twórcy zasugerowali, że Jean Grey, Wolverine i Cyclops żyją w trójkącie.

Przeczytaj także

Niedawno pojawiła się kolejna sugestia. Tym razem dotycząca biseksualnych relacji Scotta i Logana.

Przeczytaj także

To jednak, że na tym nie koniec. W dziewiątym numerze serii "Marauders" autorstwa Gerry'ego Duggana, Matteo Lolliego oraz Edgara Delgado pojawia się dwuznaczna scena, która karze czytelnikom wierzyć, że Jean znalazła nowego kochanka. W pewnym momencie Pyro - mutant władający ogniem, zauważa telepatkę siedzącą w uwodzicielskiej pozie na masce jego samochodu.

9 Fot. foto: kadr z "Marauders" #9

Nie wiadomo, czy Jean rzeczywiście chciała uwieźć mutanta, bo to, że żyje w otwartym związku jest raczej oczywistye, czy jedynie flirtuje z Pyro, by mieć szansę na podwózkę. Czy do słynnego trójkąta dołączy nowy członek? O tym przekonamy się zapewne w kolejnych tytułach poświęconych X-Men.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Czy jeden z klasycznych członków X-Men zjadł człowieka?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.