Pogoda
05.06.2018 13:32

Czy w nowej części „Super Smash Bros.” pojawi się Solid Snake i Steve z „Minecrafta”?

Wielkimi krokami zbliżają się targi E3, a wraz z nimi zapowiedzi, gameplaye i zwiastuny gier, które zostaną na nich zaprezentowane. W sieci pojawiły się plotki na temat jednej z nadchodzących flagowych produkcji Nintendo, czyli „Super Smash Bros.”.

Solid Snake Super Smash Bros.
foto: kadr z wideo

„Super Smash Bros.” to gra od Nintendo, w której przeróżne postaci pochodzące z innych produkcji Wielkiego N toczą między sobą bójki. Wśród bohaterów znajdują się takie tuzy, jak Mario, Luigi, Pikachu, Kirby, Charizard, ale również pochodzące z innych firm postaci, jak Mega Man, Pac-Man, czy jeż Sonic.

W związku z premierą konsoli Switch, oczywistym stało się, że prędzej czy później zadebiutuje odsłona „SSB.” właśnie na to urządzenie. Najbardziej prawdopodobnym terminem udostępnienia pierwszego zwiastuna są obecnie targi Electronic Entertainment Expo w Los Angeles, które odbędą się już w dniach 12-14 czerwca 2018 roku. Zanim jednak ruszy E3, w sieci pojawiło się dużo ciekawych informacji na temat nadchodzącej produkcji.

Solid Snake i Steve z Minecrafta w Super Smash Bros.?

Według raportu z portalu Comicbook.com, w nadchodzącej produkcji Nintendo pojawią się Ridley z „Metroid” oraz Simon Belmont z „Castelvanii”. Kilka tygodni później, na Reddicie pojawił się przeciek udostępniony przez użytkownika o pseudonimie Vergeben, który twierdził, że oprócz wspomnianych bohaterów pojawi się również ktoś z „Minecrafta” oraz sam Solid Snake, czyli jedna z głównych postaci w serii „Metal Gear Solid”.

Snake pojawił się już w poprzedniej części „Super Smash Bros.”, a konkretnie „Brawl”, które było przeznaczone na konsole Wii. Jego powrót w najbliższej grze jest zatem niewykluczony, a nawet wydaje się być prawdopodobny. Inaczej jest z owym „bohaterem z Minecrafta”. Najbardziej oczywistym wyborem jest Steve, czyli protagonista fabularnych dodatków do produkcji Microsoftu, chociaż Nintendo może postawić na kogoś mniej znanego. O ile w ogóle ta plotka okaże się być prawdziwą.

Kiedy są targi E3?

Informacje od Vergebena okazały się już być kilkukrotnie prawdziwe - to on podzielił się informacją dot. występu Wojowniczych Żółwi Ninja w grze „Injustice 2”. Niemniej, na razie to tylko plotki. Targi E3 zbliżają się nieuchronnie, a wraz z nimi konferencja prasowa Nintendo, na której dowiemy się oficjalnych informacji na temat „Super Smash Bros.” na Switcha. Jeżeli jednak nie interesują was gry Nintendo, to możecie się zapoznać z listą innych produkcji, które pojawią się na Electronic Entertainment Expo 2018.

Kamil Kacperski
Tagi: Gry Super Mario Bros