Pogoda
09.07.2019 14:29

Czy wulkan Popocatépetl to tajna baza UFO? Obcy szykują inwazję i koniec świata?

W pobliżu wulkanu Popocatepetl co jakiś czas obserwuje się niezidentyfikowane obiekty latające. Istnieje teoria, że krater jest wrotami do tajnej bazy obcych.

Wulkan Popocatépetl
foto: East News

Popocatépetl to czynny wulkan w Meksyku, na Wyżynie Meksykańskiej, w Kordylierze Wulkanicznej. Znajduje się około 70 km na południowy wschód od miasta Meksyk.

Nazwa Popocatépetl wywodzi się z języka Azteków i oznacza "dymiącą górę", co odnosi się do gęstych chmur dymu wydobywających się z krateru przed erupcjami i w czasie wzmożonej aktywności. W pobliżu wulkanu Popocatepetl co jakiś czas obserwuje się niezidentyfikowane obiekty latające.

Wulkan Popocatépetl: Czy to tajna baza obcych?

Od wielu lat meksykański wulkan uważany jest za miejsce szczególnej koncentracji niezidentyfikowanych obiektów latających i mekkę ufologów. Co kilka miesięcy pojawiają się nowe doniesienia i filmiki, na których widać dziwne światła i niecodzienne obiekty  w pobliżu krateru.

Archiwum Tajemnic

Istnieje teoria, że wulkan Popocatépetl to wrota do wnętrza Ziemi a na obecność dziwnych zjawisk wokół tego miejsca istnieją dziesiątki udokumentowanych dowodów. Czy Popocatépetl jest tajną bazą obcych, którzy szykują inwazje i koniec świata?

 

Archiwum Tajemnic

Wulkan Popocatépetl: Udokumentowane przypadki manifestacji UFO

Najciekawszy przypadek manifestacji UFO wmiał miejsce 26 października 2012 roku. Umieszczone w pobliżu wulkanu kamery minitorujące jego aktywność zarejestrowały moment, gdy do krateru wleciał świecący cylindryczny obiekt. Eksperci zinterpretowali to zjawisko jako meteor.

Archiwum Tajemnic
Archiwum Tajemnic
Przeczytaj także Koniec świata w 2050 roku. Szokujący raport naukowców

Tymczasem rzekomy "meteor" ...  postanowił wylecieć z krateru 15 listopada.

W marcu 2019 roku doszło do kolejnych niewyjaśnionych zdarzeń. Jak dotąd nikt nie potrafi ich logicznie wytłumaczyć.

Podobna sytuacja miała miejsce 21 maja 2019 roku.

Regularnie pojawiające się dziwne światła, obiekty i kolorowe łuny dalej nie zostały zbadane. Jednak dziwne manifestacje latających obiektów to nie główny problem mieszkańców tego rejonu.

Stała aktywność i zagrożenie, jakie niesie Popocatépetl dla oddalonej o 70 km od niego stolicy kraju, Mexico City – jednego z największych miast na Ziemi, jest najważniejszym powodem stałej uwagi naukowców działających w tym rejonie.

Czy oba fakty mają ze sobą związek? Niewykluczone. Być może teoria o wrotach Ziemi i inwazji UFO jest jednak prawdziwa.

Zobacz również: Religia vs kosmici. Czy święte obrazy skrywają prawdę o UFO?

Tagi: Archiwum Tajemnic