Pogoda
30.03.2018 12:58

DC Comics przygotowało serię trampek z Batmanem i Jokerem we współpracy z Converse

Komiksowi giganci nawiązali współpracę z producentem ubrań, która zaowocowała butami ze wzorami inspirowanymi najbardziej znanymi postaciami pochodzącymi z kart zeszytów DC. Zobaczcie jak prezentują się trampki z Batmanem i resztą herosów. 

trampki Converse z Batmanem i Jokerem
foto: materiały prasowe

Kultura geekowska święci ostatnimi czasy ogromne triumfy. Gdzie nie spojrzeć, wszędzie znajdziemy postaci z komiksów, Gwiezdnych Wojen albo innych bardzo popularnych serii. Tak samo sytuacja wygląda w kinach - ósmy epizod „Star Wars” był najbardziej dochodowym filmem wydanym w 2017 roku, natomiast w 2018 roku „Black Panther” zarobił na świecie w ciągu półtora miesiąca od swojej premiery ponad 1,2 miliarda dolarów. Krótko mówiąc - geekowskość jest teraz żyłą złota. 

Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że twórcy starają się wycisnąć ze swoich produktów jak najwięcej. Takim tropem poszło DC, które nieco rozczarowane wynikami fiskalnymi „Ligi Sprawiedliwości”, postanowiło przytulić pokaźne sumy ze sprzedaży gadżetów związanych z postaciami z ich komiksów. Na szczęście, twórcy się postarali i zaprosili do współpracy znaną ze swoich trampek markę Converse. Efekt końcowy naprawdę może się podobać:

trampki Converse z Flashem

Buty z Flashem, Supermanem i innymi bohaterami DC

DC i Converse przygotowało łącznie 15 różnych par butów, na których widzimy wizerunki najbardziej znanych postaci komiksowego giganta. Znajdziemy więc obuwie z Batmanem, Supermanem, Flashem, Jokerem, Wonder Woman czy całą Ligą Sprawiedliwości. Tak prezentują się trampki z komiksowym Supermanem:

trampki Converse z Supermanem

W sprzedaży znalazły się również klapki japonki z logo Batmana i Wonder Woman. Trampki Converse x DC kosztują 59,99 dolarów, natomiast klapki można kupić już za 25,99 dolarów. Znajdziemy również kilka przecenionych wzorów butów, które kosztują 29,99 lub 39.99 dolarów. Wszystkie wzory znajdziecie na stronie Journeys.com.

Klapki i japonki męskie - jak nosić?

Kamil Kacperski
Tagi: Batman Joker DC Comics