Pogoda
26.03.2020 16:09

DOOM Eternal sprowadził piekło do Warszawy i Krakowa. Demoniczne murale w centrach miast [WIDEO]

DOOM Eternal rozgościł się nie tylko na konsolach i komputerach. Diabelnie dobra gra pojawiła się także na ogromnych muralach w Warszawie i Krakowie. Jako, że nie należy wychodzić z domu, żeby zobaczyć je osobiście, mamy dla was film pokazujący jak powstawały i jak wyglądają w piekielnie pustym świecie.

DOOM Eternal
foto: materiały prasowe id Software

W przerwie w robieniu demonicznym pomiotom piekła w piekle i ratowania Ziemi przed diabelską inwazją można skorzystać z chwili oddechu i sprawdzić, co widziałoby się, gdyby zamiast wypełniania obowiązków Slayera chodzić do zwykłej pracy lub uczyć się w szkołach i na uczelniach.

DOOM Eternal szturmem zdobył względy graczy lubujących się w sadystycznej przemocy wymierzonej w siły piekielne; im większą rzeź się rozpętuje, tym groźniejszym przeciwnikiem się staje dla hord demonów, które na widok bohatera zaczynają się modlić.

DOOM Eternal
DOOM Eternal
Przeczytaj także DOOM Eternal: odwieczna rzeź z przerwami na coś z zupełnie innej beczki [PIERWSZE WRAŻENIA]

Cenega, która odpowiada za dostarczenie DOOM Eternal do rąk polskich graczy, przygotowała z okazji premiery kilka ciekawych akcji. W ramach jednej z nich można zamówić sobie DOOM Pizzę i skorzystać z promocji w dwóch smakach, w obu uzyskując zniżki na zakupy.

DOOM Eternal
DOOM Eternal
Przeczytaj także DOOM Pizza dla graczy DOOM Eternal. Dostępna w wersji Slayer i Vega

Specjalny utwór inspirowany DOOM Eternal nagrał Hunter, a w teledysku do „kArmageDoom” można znaleźć wiele nawiązać do serii gier.

DOOM Eternal pojawił się także na muralach w Warszawie i Krakowie. Dzieła nie mogą cieszyć się należytą popularnością ze względu na epidemię COVID-19, ale można je zobaczyć dzięki filmowi, w którym Slayer zamiast z karabinem widziany jest z pędzlem i wiadrem krwi.

DOOM Eternal na muralach w Warszawie i Krakowie

W Warszawie mural DOOM Eternal mogą podziwiać osoby, które przejeżdżają obok Dworca Centralnego. Dzieło zajmuje całą ścianę boczną budynku.

"

Z okazji premiery gry DOOM Eternal, przygotowaliśmy dla was niesamowite murale – ale niestety obecna sytuacja pokrzyżowała nam trochę plany. Wiemy, że wszyscy powinniśmy być teraz w domach i nie jest to czas na oglądanie murali na żywo. Żebyście jednak niczego nie ominęli, mamy dla was specjalne wideo, pokazujące jak powstawał mural w Warszawie. "

Mural w częściowej i całej okazałości prezentuje się następująco:

Muzyka ilustrująca wideo to ścieżka dźwiękowa z DOOM Eternal. Jej kompozytorzy postarali się, żeby krwawej rozgrywce towarzyszyło odpowiednio mocne uderzenie; w grze usłyszymy między innymi heavymetalowy chór.

Zobacz także: DOOM Eternal: heavymetalowy chór na ścieżce dźwiękowej. Zapowiada się prawdziwa rzeźnia [WIDEO] 

Jak się wam podoba mural DOOM Eternal?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Newsy Doom