DOOM Eternal sprowadził piekło do Warszawy i Krakowa. Demoniczne murale w centrach miast [WIDEO]

Michał Tomaszkiewicz
26.03.2020 16:09
DOOM Eternal|undefined Fot. materiały prasowe id Software

DOOM Eternal rozgościł się nie tylko na konsolach i komputerach. Diabelnie dobra gra pojawiła się także na ogromnych muralach w Warszawie i Krakowie. Jako, że nie należy wychodzić z domu, żeby zobaczyć je osobiście, mamy dla was film pokazujący jak powstawały i jak wyglądają w piekielnie pustym świecie.

W przerwie w robieniu demonicznym pomiotom piekła w piekle i ratowania Ziemi przed diabelską inwazją można skorzystać z chwili oddechu i sprawdzić, co widziałoby się, gdyby zamiast wypełniania obowiązków Slayera chodzić do zwykłej pracy lub uczyć się w szkołach i na uczelniach.

DOOM Eternal szturmem zdobył względy graczy lubujących się w sadystycznej przemocy wymierzonej w siły piekielne; im większą rzeź się rozpętuje, tym groźniejszym przeciwnikiem się staje dla hord demonów, które na widok bohatera zaczynają się modlić.

Przeczytaj także

Cenega, która odpowiada za dostarczenie DOOM Eternal do rąk polskich graczy, przygotowała z okazji premiery kilka ciekawych akcji. W ramach jednej z nich można zamówić sobie DOOM Pizzę i skorzystać z promocji w dwóch smakach, w obu uzyskując zniżki na zakupy.

Przeczytaj także

Specjalny utwór inspirowany DOOM Eternal nagrał Hunter, a w teledysku do „kArmageDoom” można znaleźć wiele nawiązać do serii gier.

DOOM Eternal pojawił się także na muralach w Warszawie i Krakowie. Dzieła nie mogą cieszyć się należytą popularnością ze względu na epidemię COVID-19, ale można je zobaczyć dzięki filmowi, w którym Slayer zamiast z karabinem widziany jest z pędzlem i wiadrem krwi.

DOOM Eternal na muralach w Warszawie i Krakowie

W Warszawie mural DOOM Eternal mogą podziwiać osoby, które przejeżdżają obok Dworca Centralnego. Dzieło zajmuje całą ścianę boczną budynku.

Z okazji premiery gry DOOM Eternal, przygotowaliśmy dla was niesamowite murale – ale niestety obecna sytuacja pokrzyżowała nam trochę plany. Wiemy, że wszyscy powinniśmy być teraz w domach i nie jest to czas na oglądanie murali na żywo. Żebyście jednak niczego nie ominęli, mamy dla was specjalne wideo, pokazujące jak powstawał mural w Warszawie.

Mural w częściowej i całej okazałości prezentuje się następująco:

Muzyka ilustrująca wideo to ścieżka dźwiękowa z DOOM Eternal. Jej kompozytorzy postarali się, żeby krwawej rozgrywce towarzyszyło odpowiednio mocne uderzenie; w grze usłyszymy między innymi heavymetalowy chór.

Zobacz także: DOOM Eternal: heavymetalowy chór na ścieżce dźwiękowej. Zapowiada się prawdziwa rzeźnia [WIDEO] 

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.