Dantejskie sceny pod tureckim hotelem. Polacy pobili się z Rosjanami

28.07.2022 14:14
Dantejskie sceny pod tureckim hotelem. Polacy pobili się z Rosjanami Fot. Shutterstock

Turyści z Polski pobili się z Rosjanami pod tureckim hotelem. Doszło do przypadku "narodowej wrogości".

Jak donoszą rosyjskie propagandowe media, w Turcji doszło do niecodziennego incydentu. Para turystów z Polski pobiła się z Rosjanami.

Dantejskie sceny pod tureckim hotelem

Do awantury doszło 13 lipca 2022 w Alanya w "Quattro Beach" w tzw. tureckiej riwierze. Jak twierdzą propagandowa telewizja, czwórka Polaków zaatakowała małżeństwo z Rosji. Goście i obsługa budynku przyglądała się temu bez emocji i nie interweniowała.

Polecamy

Niektórzy hotelarze w Turcji nie tylko naruszają wszystkie przepisy dotyczące gościnności - bezpośrednio zezwalają na przestępstwa przeciwko turystom, głównie z Rosji, w swoich kurortach

 - to oświadczenie opublikowane przez propagandowy rosyjski kanał Telegram Rybar, który opowiedział o incydencie w kurorcie Alanya.

Jak wynika z zeznań świadków dwie grupy turystów - z Polski i Rosji - rozmawiały przy hotelu, siedząc razem i popijając alkohol.

13 lipca w hotelu grupa czterech Polaków zaatakowała mężczyznę w restauracji. Pracownicy ochrony hotelu i obsługa w milczeniu obserwowali, co się dzieje i nie interweniowali, pomimo krzyków i próśb pary, która próbowała przerwać walkę na własną rękę

 - pisze kanał Telegram.

Ujęcia z monitoringu, które znalazły się na  Twitterze TV Visegrad, pokazują potężną wymianę ciosów, która miała miejsce po wspólnej alkoholowej biesiadzie.

Ochroniarze i obsługa hotelu w milczeniu się temu przyglądali

- pisze propagandowy kanał Rybar.

Sprawą zajmuje się policja.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.