Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor znany ze "Świata według Kiepskich" miał 59 lat

20.10.2020 20:07
Dariusz Gnatowski nie żyje|undefined Fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Nie żyje Dariusz Gnatowski, aktor filmowy i teatralny. Gnatowski występował również w wielu seriach w tym "Świat według Kiepskich", "Na dobre i na złe" czy "Graczykowie"

Znany i lubiany aktor Dariusz Gnatowski nie żyje. Zmarł w szpitalu w Krakowie 20 października 2020. Aktor znany przede wszystkim z roli Arnolda Boczka w "Świecie według Kiepskich".

Dariusz Gnatowski nie żyje

Dariusz Gnatowski zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Miał 59 lat. Informację o śmierci aktora potwierdził w rozmowie z RMF FM Marcin Mikos, zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie.

Przeczytaj także

Z informacji podanych przez stację wynika, że Gnatowski miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Aktor od wielu lat cierpiał również na cukrzycę drugiego typu.

Gnatowski od dawna wspierał wszystkich chorych na tę nieuleczalną chorobę. Był współautorem książki "Dieta bez wyrzeczeń", która miała przekonać jego fanów do zdrowego stylu życia.  W spektaklu "Słodki drań" który opowiadał historię dyrygenta, który nie może poradzić sobie z chorobą mówił "Cukrzyca nie zachwyca, ale można z nią żyć".

Źródło: RMF.pl

Zobacz również: Wojciech Pszoniak nie żyje. Aktor miał 78 lat

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.