Darksiders, Darksiders 2 i Steep za darmo na Epic Games Store

02.01.2020 14:06
Darksiders, Darksiders 2 i Steep za darmo na Epic Games Store Fot. materiały prasowe THQ Nordic

Koniec 2019 roku był prawdziwym maratonem rozdawnictwa w wykonaniu Epic Games Store – w ręce graczy oddano łącznie 12 znanych i cenionych tytułów. Okazało się właśnie, że sklep w 2020 roku nie zamierza zwalniać tempa: w uczciwej cenie można zgarnąć trzy duże hity.

Od czasu gdy Epic Games Store rzucił wyzwanie Steamowi, gracze są wprost rozpieszczani przez twórców Fortnite. Starym i sprawdzonym wielokrotnie fortelem Epic postanowił przyciągnąć użytkowników do swojej platformy cyfrowej dystrybucji rozdając prezenty.

W rezultacie przez cały 2019 rok każdego tygodnia można było zgarnąć grę zupełnie za darmo. A czasami nawet kilka jednocześnie.

Przeczytaj także

Kulminacją tego rozdawnictwa była akcja świąteczna, w której Epic oferował jedną darmową grę każdego dnia. I gdy tylko promocja się skończyła, rzucił trzy zupełnie nowe tytuły.

Darksiders Warmastered Edition, Darksiders II Deathinitive Edition i Steep za darmo w Epic Games Store

Gry rozdawane przez Epic mają już co prawda swoje lata, nadrabiają jednak jakością. Seria Darksiders ma swoich wielkich fanów, którzy zdecydowanie zasmakowali w walkach biblijnych proporcji toczonych na ekranie.

Za darmo można przyporządkować do konta dwie pierwsze części cyklu, obie w kompletnych edycjach.

Darksiders Warmastered Edition to pierwsze spojrzenie na świat, w którym trwa pełen sekretów konflikt sił nadprzyrodzonych.

Zmuszony przez siły zła do przedwczesnego sprowadzenia końca świata, Wojna – pierwszy Jeździec Apokalipsy – zostaje oskarżony o złamanie świętego prawa poprzez podżeganie do wojny między Niebem a Piekłem. W wynikającej z tego rzezi demoniczne siły pokonały niebiańskie zastępy i wystąpiły z roszczeniami wobec Ziemi.
Wojna, doprowadzony przed świętą Radę Spopielonych, zostaje skazany za swoje zbrodnie i pozbawiony mocy. Wojna, zniesławiony i będący o krok od śmierci, otrzymuje możliwość powrotu na Ziemię, by odkryć prawdę i ukarać zdrajców. Ścigany przez mściwą grupę Aniołów, musi zmierzyć się z siłami Piekła, zawrzeć niepokojące sojusze z tymi samymi demonami, na które poluje, i podróżować przez zniszczone pozostałości Ziemi w poszukiwaniu zemsty i sprawiedliwości.

Darksiders II Deathinitive Edition to kontynuacja historii znanej z pierwszej części. Tym razem gracz będzie kierował poczynaniami samej Śmierci.

Zostań przerażającą siłą, której obawia się wszystko, ale przed którą nic nie może uciec. Obudzony przez kres czasów Śmierć, najbardziej przerażający z legendarnych Czterech Jeźdźców, wyrusza na misję oczyszczenia imienia swojego brata. Po drodze Jeździec odkrywa, że pewien pradawny żal może zagrozić całemu Stworzeniu. Śmierć żyje!

Ostatni z oferowanych za darmo tytułów, Steep, to propozycja dla osób szukających zdecydowanie mniej mrocznych klimatów. W grze można oddawać się do woli śnieżnemu szaleństwu na specjalnie zaprojektowanej górze z licznymi atrakcjami.

Okiełznaj górę w pojedynkę lub z przyjaciółmi na nartach, dzięki wingsuitom, snowboardom lub paralotniom. Nagrywaj i udostępniaj swoje najlepsze akrobacje.

Darksiders Warmastered Edition, Darksiders II Deathinitive Edition i Steep dostępne są za darmo w Epic Games Store do 9 stycznia 2020, do godz. 17:00.

Zobacz także: „Wiedźmin” za darmo. Cały serial udostępniony legalnie w sieci 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.