Pogoda
25.09.2020 12:22

Darmowe bilety od Ryanaira! Linia lotnicza wprowadziła nową promocję

Bilety lotnicze za darmo? Linia Ryanair pierwszy raz w swojej historii wprowadziła atrakcyjną promocję. Jak otrzymać darmowy bilet?

Ryanair samolot
foto: AFP/EAST NEWS

Ryanair przygotował niezwykłą promocję, w której można zgarnąć darmowe bilety na wybrane kursy lotnicze. Na czym polega nietypowa oferta "Kupując jeden, drugi masz za darmo"?

Ryanair - darmowe bilety lotnicze

Rok 2020 nie należy do udanych zarówno dla miłośników podróżowania, osób parających się turystyką, jak i wszelkiego rodzaju przewoźników turystów, w tym linii lotniczych. Wszystko przez pandemię koronawirusa. Ryanair postanowił przynajmniej częściowo odzyskać utracone przychody i zachęca do korzystania ze swoich usług za pomocą naprawdę atrakcyjnej oferty.

Linia Emirates pokryje koszty pogrzebu, jeśli na pokładzie zarazisz się koronawirusem
Linia Emirates pokryje koszty pogrzebu, jeśli na pokładzie zarazisz się koronawirusem
Przeczytaj także Linia Emirates pokryje koszty pogrzebu, jeśli na pokładzie zarazisz się koronawirusem

Irlandzkie linie lotnicze postanowiły wyjść swoim klientom naprzeciw. Do każdego zakupionego biletu drugi otrzymamy zupełnie za darmo. Do wyboru jest ponad 1600 tras z całej siatki połączeń. Warunkiem jest odbycie podróży między 25 września a 14 grudnia 2020 roku. Szefowa działu do spraw komunikacji Ryanaira, Alejandra Ruiz, kieruje nową ofertę w szczególności do osób, które myślą o zabraniu rodziny lub przyjaciół na jesienno-zimowy urlop. 

Ryanair zapowiada powrót lotów. Będą jednak nowe zasady
Ryanair zapowiada powrót lotów. Będą jednak nowe zasady
Przeczytaj także Ryanair zapowiada powrót lotów. Będą jednak nowe zasady

"Kupując jeden, drugi masz za darmo" - na czym polega promocja Ryanaira?

Gratisowy bilet otrzymamy wyłącznie podczas zakupów w taryfie Value. Promocja nie łączy się też z innymi rabatami, które przysługują klientom Ryanaira. Obowiązuje wyłącznie przy rezerwacjach dla więcej niż jednego pasażera i dotyczy drugiego biletu na zakupiony dany lot. Promocja nie działa więc w przypadku przelotów indywidualnych. Warto też pamiętać, że w przypadku zmian w rezerwacjach, które zostały dokonane w ramach "Kupując jeden, drugi masz za darmo", zostanie naliczona opłata za zmianę lotu. Akcja trwa jedynie do 25 września do godziny 18:00, więc trzeba się spieszyć. Bilety można kupić TUTAJ.

Skorzystacie z tej promocji?

Netflix
Netflix
Przeczytaj także HBO Max będzie tańsze niż Netflix? Ile wyniesie koszt miesięcznego abonamentu?

Zobacz też: Google dopłaci do twoich biletów lotniczych

Tagi: samolot