Dave Bautista adoptował dwa śliczne pieski, których życia były zagrożone [FOTO]

15.11.2019 14:26
Dave Bautista adoptował dwa śliczne pieski, których życia były zagrożone [FOTO] Fot. Sthanlee Mirador/Sipa USA/East News

Były gwiazdor WWE, a obecnie aktor znany z filmów Marvela podzielił się zdjęciami swoich nowych piesków, które uratował ze schroniska. Poznajcie Maggie i Ollie.

Media społecznościowe niewątpliwie pomagają schroniskom w znajdowaniu domów dla swoich podopiecznych. Prawdopodobnie widzieliście sporo kampanii społecznych, które mają na celu zachęcenie ludzi do adoptowania zwierzaków, a nie kupowania ich od hodowców. Wielu celebrytów wspiera takie inicjatywy, a wśród nich znalazł się ostatnio Dave Bautista, znany jako Drax z filmów Marvel Cinematic Universe.

Dave Bautista adoptował piękne pieski

Aktor adoptował niedawno dwa przesłodkie pitbulle, które nazwał Maggie i Ollie. O całej sprawie zrobiło się głośno, gdy o losie zwierzaków poinformowała lokalna stacja FOX13, która zajmuje się okolicami zatoki Tampa. W telewizji pojawił się krótki reportaż o parze nierozłącznych pitbulli, które trafiły do schroniska po latach bycia zaniedbywanymi i niedożywionymi. Jednym z widzów okazał się być Bautista, który postanowił adoptować psiaki.

Przeczytaj także

Były gwiazdor WWE pochwalił się adopcją na swoim Instagramie, gdzie stwierdził, że to on jest prawdziwym szczęściarzem w tej sytuacji:

Ja potrzebowałem ich, one potrzebowały mnie.

Te piękne pieski spędziły pierwsze sześć lat swojego życia będąc niedożywionymi i zaniedbanymi. A teraz całe życie spędzą będąc kochanymi i rozpieszczanymi. Jestem niezwykle wdzięczny niezwykłym wielbicielom zwierzątek (Lisie Bricker z Frankiesfriends, Michelle Baker i Patrickowi oraz Kimberly Thorpe) w Tampie, którzy pracowali ciężko nad znalezieniem im domu i przede wszystkim ich nie rozłączyli. Panie i panowie, przedstawiam wam... oto Maggie i Ollie Bautista.

Dave'owi Bautiście gratulujemy tego, że znalazł tak piękne pieski. Życzymy, że przez wiele lat Maggie oraz Ollie będą kochane i w zamian za to będą najlepszymi zwierzakami na świecie.

Zobacz także: Dave Bautista skrytykował "Szybkich i wściekłych": wolę grać w dobrych filmach

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.