Dave Bautista adoptował dwa śliczne pieski, których życia były zagrożone [FOTO]

15.11.2019 14:26
Dave Bautista adoptował dwa śliczne pieski, których życia były zagrożone [FOTO] Fot. Sthanlee Mirador/Sipa USA/East News

Były gwiazdor WWE, a obecnie aktor znany z filmów Marvela podzielił się zdjęciami swoich nowych piesków, które uratował ze schroniska. Poznajcie Maggie i Ollie.

Media społecznościowe niewątpliwie pomagają schroniskom w znajdowaniu domów dla swoich podopiecznych. Prawdopodobnie widzieliście sporo kampanii społecznych, które mają na celu zachęcenie ludzi do adoptowania zwierzaków, a nie kupowania ich od hodowców. Wielu celebrytów wspiera takie inicjatywy, a wśród nich znalazł się ostatnio Dave Bautista, znany jako Drax z filmów Marvel Cinematic Universe.

Dave Bautista adoptował piękne pieski

Aktor adoptował niedawno dwa przesłodkie pitbulle, które nazwał Maggie i Ollie. O całej sprawie zrobiło się głośno, gdy o losie zwierzaków poinformowała lokalna stacja FOX13, która zajmuje się okolicami zatoki Tampa. W telewizji pojawił się krótki reportaż o parze nierozłącznych pitbulli, które trafiły do schroniska po latach bycia zaniedbywanymi i niedożywionymi. Jednym z widzów okazał się być Bautista, który postanowił adoptować psiaki.

Przeczytaj także

Były gwiazdor WWE pochwalił się adopcją na swoim Instagramie, gdzie stwierdził, że to on jest prawdziwym szczęściarzem w tej sytuacji:

Ja potrzebowałem ich, one potrzebowały mnie.

Te piękne pieski spędziły pierwsze sześć lat swojego życia będąc niedożywionymi i zaniedbanymi. A teraz całe życie spędzą będąc kochanymi i rozpieszczanymi. Jestem niezwykle wdzięczny niezwykłym wielbicielom zwierzątek (Lisie Bricker z Frankiesfriends, Michelle Baker i Patrickowi oraz Kimberly Thorpe) w Tampie, którzy pracowali ciężko nad znalezieniem im domu i przede wszystkim ich nie rozłączyli. Panie i panowie, przedstawiam wam... oto Maggie i Ollie Bautista.

Dave'owi Bautiście gratulujemy tego, że znalazł tak piękne pieski. Życzymy, że przez wiele lat Maggie oraz Ollie będą kochane i w zamian za to będą najlepszymi zwierzakami na świecie.

Zobacz także: Dave Bautista skrytykował "Szybkich i wściekłych": wolę grać w dobrych filmach

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.