Dave Bautista wyśmiał ćwiczenia Chrisa Pratta. Zamiast schudnąć, przytył

10.09.2019 11:11
Dave Bautista wyśmiał ćwiczenia Chrisa Pratta. Zamiast schudnąć, przytył Fot. kadr z filmu Strażnicy Galaktyki 2

Okazuje się, że relacje głównych bohaterów z serii "Strażnicy Galaktyki" przypominają stosunki panujące między odtwórcami kosmicznych superbohaterów. Dave Bautista postanowił zażartować sobie z Chrisa Pratta.

Zanim Dave Bautista rozpoczął karierę w Hollywood, był wrestlerem. Z tego powodu może pochwalić się nadzwyczaj rozbudowaną muskulaturą. W filmie "Stuber" wcielił się jednak w podstarzałego policjanta, którego forma nadal robi wrażenie, ale widać już, że tu i ówdzie zaczynają pojawiać się zbędne kilogramy. Postanowił wykorzystać swoją metamorfozę, by zakpić z kolegi po fachu - Chrisa Pratta.

"Strażnicy Galaktyki" - Dave Bautista wyśmiał Chrisa Pratta

Bautista i Pratt wystąpili razem w filmach Marvel Studios - dwóch częściach "Strażników Galaktyki", "Avengers: Infinity War" oraz "Avengers: Endgame". Pratt jeszcze do niedawna raczej nie wyglądał jak superbohater. Specjalnie do roli Star-Lorda zrzucił prawie 30 kilogramów. Potem trochę przytył, ale obecnie regularnie ćwiczy i redukuje nadmierną tkankę tłuszczową. Wahania wagi aktora zostały nawet obrócone w żart w trzeciej części "Avengers".

Wygląda na to, że podobne dowcipy trzymają się gwiazdy Marvela poza planem filmowym.

Przeczytaj także

Metamorfoza Pratta zainspirowała wielu zwyczajnych ludzi, którzy postanowili zmienić swoje ciała i życia, dzięki treningom aktora. Jednym z nich jest Brytyjczyk Andy Beal. Mężczyzna wziął sobie do serca dietę i ćwiczenia, dzięki czemu po pół roku schudł ponad 30 kilogramów. Nowy tryb życia pomógł Bealowi, który doszedł do tego momentu, przez swoją tuszę dostał ataku serca i wylewu.

Historia Beala trafiła do magazynu "Men's Health". Pratt Poruszony faktem, że swoją przemianą uratował komuś życie, udostępnił artykuł na swoim Twitterze i pogratulował mężczyźnie sukcesu. 

Wow! Trzymaj tak dalej Andy. Wszyscy potrzebujemy czasem kopa w tyłek. Jestem zaszczycony, że moja historia cię zmotywowała! Teraz ty zainspirowałeś mnie.

Bautista postanowił nawiązać do tej historii i dogryźć koledze z planu "Strażników Galaktyki"

6 tygodni po treningach Chrisa Pratta. Dzięki, mordko!

Na zamieszczonych zdjęciach widzimy Bautistę przed i po rzekomej metamorfozie. Na pierwszej fotografii aktor jest umięśniony, na drugiej, pochodzącej z komedii "Stuber" nie prezentuje się już tak dobrze.

Przeczytaj także

"Strażnicy Galaktyki 3" - kiedy premiera?

Trudno powiedzieć, czy Bautista naprawdę przytył do swojej ostatniej roli, czy to tylko sprytna charakteryzacja, ale zarówno on, jak i Pratt będą mieli dużo czasu, żeby wyrzeźbić swoje ciała przed rozpoczęciem zdjęć do trzeciej części "Strażników Galaktyki". Premiera produkcji została opóźniona z powodu kontrowersji wokół reżysera Jamesa Gunna. Twórca powrócił do przedsięwzięcia, ale najpierw zajmie się drugą częścią filmu "Suicide Squad".

Przeczytaj także

"Strażnicy Galaktyki 3" trafią do kin dopiero w roku 2022. Na razie nie podano dokładnego miesiąca premiery, ale wnioskując z ujawnionych dat kolejnych filmów Marvela, nowe przygody kosmicznych superbohaterów zobaczymy 18 lutego lub 29 lipca 2022 roku. Natomiast premiera "Suicide Squad 2" została zaplanowana na 6 sierpnia 2021 roku.

Zobacz też: Czy Aquaman zmienia się w Grubego Thora? Zdjęcie, na którym Jason Momoa nie ma koszulki zaniepokoiło fanów

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.