Pogoda
10.06.2020 15:16

David Beckham czyta dzieciom "Harry'ego Pottera" w ramach akcji Harry Potter At Home [WIDEO]

Nie jeden, a dwóch Davidów umili wam dziś wieczór! David Beckham dołączył do akcji Harry Potter At Home. Zdradził przy okazji, do którego z domów w Hogwarcie należy.

Foto: Invision/Invision/East News - zdjęcie poglądowe
Foto: Invision/Invision/East News - zdjęcie poglądowe

Harry Potter At Home to akcja zapoczątkowana przez J.K. Rowling, której zadaniem jest umilenie fanom serii czasu spędzonego podczas samoizolacji. W jej ramach, znane brytyjskie osobistości czytają najmłodszym kolejne rozdziały książek o młodym czarodzieju. Tym razem padło na rozdział o Quidditchu w wykonaniu m.in. Davida Beckhama.

David Beckham czyta dzieciom "Harry'ego Pottera" 

11. rozdział książki "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" przeczytali David Beckham - jeden z najsłynniejszych piłkarzy świata, oraz David Tennant - znany aktor, który w filmach z serii "Harry Potter" wcielił się w postać Barty'ego Croucha Jr. 

Foto: Everett Collection/ East News
Foto: Everett Collection/ East News
Przeczytaj także 27 rzeczy, których prawdopodobnie nie wiedziałeś o "Harrym Potterze". A powinieneś

Beckham podkreślił, że jego córka jest olbrzymią fanką świata wykreowanego przez J.K. Rowling, musi być więc z niego bardzo dumna. Co więcej, piłkarz zaprezentował się w charakterystycznym szaliku Gryffindoru, sugerując że to do tego domu w Hogwarcie właśnie należy. 

Wszystkie dotychczasowe rozdziały, czytane m.in. przez Daniela Radcliffe'a i Olivię Coleman, znajdziecie na stronie Wizarding World oraz w serwisie Spotify

Foto: Wiese/FaceToFace/REPORTER/ East News
Foto: Wiese/FaceToFace/REPORTER/ East News
Przeczytaj także Jak dobrze znasz serię filmów o Harrym Potterze? [QUIZ]
Tagi: Newsy Harry Potter J.K. Rowling