David Beckham czyta dzieciom "Harry'ego Pottera" w ramach akcji Harry Potter At Home [WIDEO]

10.06.2020 15:16
David Beckham czyta dzieciom "Harry'ego Pottera" w ramach akcji Harry Potter At Home [WIDEO] Fot. Invision/Invision/East News - zdjęcie poglądowe

Nie jeden, a dwóch Davidów umili wam dziś wieczór! David Beckham dołączył do akcji Harry Potter At Home. Zdradził przy okazji, do którego z domów w Hogwarcie należy.

Harry Potter At Home to akcja zapoczątkowana przez J.K. Rowling, której zadaniem jest umilenie fanom serii czasu spędzonego podczas samoizolacji. W jej ramach, znane brytyjskie osobistości czytają najmłodszym kolejne rozdziały książek o młodym czarodzieju. Tym razem padło na rozdział o Quidditchu w wykonaniu m.in. Davida Beckhama.

David Beckham czyta dzieciom "Harry'ego Pottera" 

11. rozdział książki "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" przeczytali David Beckham - jeden z najsłynniejszych piłkarzy świata, oraz David Tennant - znany aktor, który w filmach z serii "Harry Potter" wcielił się w postać Barty'ego Croucha Jr. 

Przeczytaj także

Beckham podkreślił, że jego córka jest olbrzymią fanką świata wykreowanego przez J.K. Rowling, musi być więc z niego bardzo dumna. Co więcej, piłkarz zaprezentował się w charakterystycznym szaliku Gryffindoru, sugerując że to do tego domu w Hogwarcie właśnie należy. 

Wszystkie dotychczasowe rozdziały, czytane m.in. przez Daniela Radcliffe'a i Olivię Coleman, znajdziecie na stronie Wizarding World oraz w serwisie Spotify

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.