David Harbour zatańczył z pingwinami w Antarktyce

Kamil Kacperski
20.02.2018 13:59
David Harbour zatańczył z pingwinami w Antarktyce Fot. kadr z serialu

Gwiazda „Stranger Things” zimna się nie boi i zrobi wszystko, żeby zapewnić rozrywkę ptakom-nielotom.

David Harbour bardzo przepada za zakładami na Twitterze. Kilka miesięcy temu, jeszcze w 2017 roku obiecał pewnej uczennicy, że zapozuje z nią do zdjęć, pod warunkiem, że będzie mógł grać w tym czasie na puzonie i mieć na sobie bluzę z logo jej liceum. Po tym, jak post dziewczyny zdobył 50 tysięcy retweetów, aktor postanowił uhonorować zakład i pojawić się na zdjęciach nastolatki.

Teraz, Harbour postanowił wykorzystać swoją pasję do zakładów w szczytnym celu. W styczniu 2018 roku aktor zapytał się na mediach społecznościowych Greenpeace, o to, ile retweetów będzie potrzebował, aby móc udać się do Antarktyki potańczyć z pingwinami cesarskimi. Organizacja charytatywna, odpowiedziała aktorowi, że wystarczy im 200 tysięcy.

Greenpeace zapowiedziało również, że jeżeli Harbour zdobędzie wymaganą liczbę retweetów, to sami przetransportują go na biegun południowy. Fani aktora potrzebowali zaledwie pięciu godzin do zdobycia wymaganej ilości kliknięć, a teraz możemy zobaczyć efekty tego niecodziennego zakładu:

ProtectTheAntarctic.org
Oto petycja, by stworzyć największy na świecie rezerwat przyrody. Greenpeace zdobył już milion podpisów. Dajmy im 1,8 miliona. Jeden podpis na każdy kilometr kwadratowy planowanego rezerwatu. Dla pingwinów. A to ja, jak z nimi tańczę. Tak jak obiecałem. One nie mają Netflixa.

Harbour apeluje, aby chronić przyrodę

Aktor nawołuje wszystkich, którzy obejrzeli jego wideo, do tego, aby podpisali petycję mającą na celu stworzenie rezerwatu przyrody mieszczącego się na terenie Antarktyki, a konkretnie Oceanu Południowego. Jeżeli chcecie wspomóc inicjatywę, to petycję możecie podpisać tutaj.

Sam aktor zaś pracuje teraz nad rebootem „Hellboya”, a także nad 3. sezonem szalenie popularnego serialu Netflixa pod tytułem „Stranger Things”. Niestety nie wiemy kiedy premierę będzie miała nowa seria serialu o nastolatkach, natomiast Harboura w roli Chłopaka z Piekła zobaczymy na ekranach kin 11 stycznia 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.