David Harbour ze „Stranger Things” pozuje na zdjęciach szkolnych z puzonem

Kamil Kacperski
15.01.2018 15:03
David Harbour ze „Stranger Things” pozuje na zdjęciach szkolnych z puzonem Fot. kadr z serialu

Gwiazda nadchodzącego filmu „Hellboy” przegrała zakład na Twitterze, według którego Harbour w wyniku przegranej miał zapozować na zdjęciach szkolnych pewnej licealistki z USA. Jak powiedział, tak też zrobił.

Aktor znany z występowania w szalenie popularnym serialu Netflixa zatytułowanym „Stranger Things” założył się z licealistką, że jeżeli ta zdobędzie na Twitterze ponad 25 tysięcy retweetów, to on będzie zobowiązany zrobić z nią zdjęcia do jej szkolnego albumu. Użytkownicy serwisu społecznościowego postanowili, że jest to gra warta świeczki i pomogli Damaris zdobyć upragnioną liczbę internetowych punktów walidacji.

David Harbour miał jednak pewne warunki, które musiały zostać spełnione przez zrobieniem zdjęć: to on miał mieć na sobie bluzę szkoły, a także zapowiedział, że będzie pozował z puzonem w rękach. Oczywiście, jego warunki zostały spełnione:

Według moich znajomych to ja byłem tym, który najprawdopodobniej wbije się komuś na zdjęcia szkolne 24 lata później. Dziękuję bardzo Damaris i jej przemiłej rodzinie oraz Tommyemu G za zdjęcia oraz za spełnienie naszych marzeń i pokazanie moim znajomym z liceum, że mieli rację.

Zanim jednak powrócimy do Hawkins i ponownie zobaczymy Harboura w roli szeryfa Hoppera, to aktor wcieli się w Hellboya w reżyserii Neila Marshalla. Nie wiemy do końca kiedy nastąpi premiera filmu o dziecku piekieł, ale wiemy, że warto czekać, ponieważ wg samego aktora, Hellboy będzie podśpiewywał.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.