Pogoda
15.01.2018 15:03

David Harbour ze „Stranger Things” pozuje na zdjęciach szkolnych z puzonem

Gwiazda nadchodzącego filmu „Hellboy” przegrała zakład na Twitterze, według którego Harbour w wyniku przegranej miał zapozować na zdjęciach szkolnych pewnej licealistki z USA. Jak powiedział, tak też zrobił.

David Harbour ze „Stranger Things” pozuje na zdjęciach szkolnych z puzonem
foto: kadr z serialu

Aktor znany z występowania w szalenie popularnym serialu Netflixa zatytułowanym „Stranger Things” założył się z licealistką, że jeżeli ta zdobędzie na Twitterze ponad 25 tysięcy retweetów, to on będzie zobowiązany zrobić z nią zdjęcia do jej szkolnego albumu. Użytkownicy serwisu społecznościowego postanowili, że jest to gra warta świeczki i pomogli Damaris zdobyć upragnioną liczbę internetowych punktów walidacji.

David Harbour miał jednak pewne warunki, które musiały zostać spełnione przez zrobieniem zdjęć: to on miał mieć na sobie bluzę szkoły, a także zapowiedział, że będzie pozował z puzonem w rękach. Oczywiście, jego warunki zostały spełnione:

"

Według moich znajomych to ja byłem tym, który najprawdopodobniej wbije się komuś na zdjęcia szkolne 24 lata później. Dziękuję bardzo Damaris i jej przemiłej rodzinie oraz Tommyemu G za zdjęcia oraz za spełnienie naszych marzeń i pokazanie moim znajomym z liceum, że mieli rację. "

Zanim jednak powrócimy do Hawkins i ponownie zobaczymy Harboura w roli szeryfa Hoppera, to aktor wcieli się w Hellboya w reżyserii Neila Marshalla. Nie wiemy do końca kiedy nastąpi premiera filmu o dziecku piekieł, ale wiemy, że warto czekać, ponieważ wg samego aktora, Hellboy będzie podśpiewywał.

Chcielibyście mieć zdjęcia szkolne z Davidem Harbourem?

Kamil Kacperski
Tagi: David Harbour