Days Gone na nowym zwiastunie. Ostatnia kula będzie dla Was, czy dla przeciwników?

Michał Tomaszkiewicz
09.04.2019 11:33
Days Gone|undefined Fot. materiały prasowe

Days Gone, gra o życiu w postapokalitycznym świecie opanowanym przez świrusy, to nowy tytuł dostępny tylko i wyłącznie na PlayStation 4. Sony ma nadzieję, że powtórzy sukces God of War i Marvel’s Spider-Man – czy naprawdę zapowiada się hit?

Prace nad Days Gone trwały dobre kilka lat – twórcy przygotowali otwarty świat, w którym zmagać trzeba będzie się nie tylko z hordami (niektóre liczą nawet po 500 osobników) świrusów (tak gra nazywa zombie), lecz także borykać z demonami przeszłości i utratą ukochanej osoby i sensu życia.

Ślub, na który zaprosiło nas Sony, był więc słodko-gorzkim przeżyciem.

Mieliśmy okazję pograć w Days Gone przed premierą – jeździliśmy motocyklem, walczyliśmy ze świrusami i gangami i widzieliśmy, jak pokonany przeciwnik błaga, żeby go zastrzelić, zanim dopadną go odmienione wirusem stwory. Po takim przeżyciu nowy zwiastun, pytający o to kto dostanie ostatnią kulę, nabiera zupełnie innego sensu.

Przeczytaj także

Days Gone – zwiastun z ostatnią kulą i hordą świrusów

Do premiery Days Gone zostały dwa tygodnie – nic więc dziwnego, że Sony stara się podgrzewać atmosferę wokół dostępnego tylko na PlayStation 4 tytułu. W sieci pojawił się właśnie zwiastun, który pokazuje, jak dużym wyzwaniem będzie przeżycie w świecie odmienionym przez apokaliptycznego wirusa.

Zobacz także: >> Co wiemy o PlayStation 5? <<

Sony ma nadzieję, że Days Gone stanie się nowym mocnym cyklem gier – czy tytuł okaże się hitem, na który jest kreowany, przekonać się będziemy mogli 26 kwietnia 2019 roku.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.