Pogoda
07.06.2019 16:58

Days of Play 2019. Najlepsze okazje z promocji dla PlayStation 4

Dzień Dziecka dla graczy zaczyna się 7 czerwca i trwa 10 dni. Days of Play to ogrom promocji, dzięki którym można kupić ze sporą zniżką sprzęt, gry i usługi na PlayStation 4.

Days of Play 2019
foto: materiały prasowe

Sony organizuje Days of Play jako podziękowanie dla całej społeczności PlayStation za „niesamowity wkład w rozwój marki przez cały poprzedni rok”.

Gracze – również ci potencjalni – mogą liczyć na spore obniżki cen na wszystko, co wiąże się z użytkowaniem konsol PlayStation 4. Z wyraźną obniżką można kupić akcesoria, gry i dostęp do PlayStation Plus, przygotowano także specjalną, wyróżniającą się wyglądem wersję konsoli PS4.

Jakie okazje przygotowało Sony w ramach Days of Play 2019? Oto spis co ciekawszych z nich.

Days of Play 2019 - limitowana konsola PlayStation 4 1TB

Konsolę PlayStation 4 1TB w edycji Days of Play będzie można kupić przez krótki czas, jeśli więc zależy Wam na posiadaniu systemu, który będzie się wyróżniał, polowanie na sprzęt trzeba zacząć od razu.

Wyróżnikiem limitowanej wersji konsoli PlayStation 4 Days Of Play jest inny wygląd obudowy, na której zamiast logo PlayStation znajdują się symbole z kontrolera.

"

Będzie ona dostępna w eleganckim kolorze stalowej czerni, zwieńczona kultowymi już symbolami PlayStation umieszczonymi na górnym panelu. Zestaw uzupełni oczywiście limitowany, bezprzewodowy DualShock 4, a całość będzie dostępna w bardzo krótkim czasie od 7 czerwca u wybranych partnerów handlowych. "

Cena PlayStation 4 Days Of Play to 1299 zł – a więc mniej, niż jeszcze niedawno trzeba było płacić za podstawową wersję konsoli z dyskiem 500 GB.

Days of Play 2019 – promocje na gry PlayStation 4

PlayStation 4 znane jest ze znakomitych gier dostępnych na zasadzie wyłączności. Podczas Days of Play 2019 można uzupełnić kolekcję hitów, płacąc za nie często małą część ceny regularnej.

Sony podpowiada, że szczególną uwagę powinno się poświęcić promocjom na następujące tytuły:

  • Days Gone za 209 zł
  • FIFA 19 za 99 zł
  • Resident Evil za 145 zł
  • God of War za 124 zł
  • Detroit: Become Human za 79 zł

Z pełną ofertą można zapoznać się w PlayStation Store.

Days of Play 2019 – promocja na roczną subskrypcję PlayStation Plus

Roczny abonament na usługę PlayStation Plus, umożliwiającą granie z przeciwnikami przez internet oraz odbieranie dwóch darmowych gier co miesiąc, został przeceniony o 30%.

Borderlands
Borderlands
Przeczytaj także Znamy darmowe gry w PlayStation Plus na czerwiec 2019. Jest wielki hit!
"

Promocja dostępna jest dla wszystkich użytkowników, zarówno za pośrednictwem PlayStation Store, jak i u wybranych partnerów handlowych. PS Plus zapewnia m.in. co najmniej dwie darmowe gry co miesiąc, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store, pierwszeństwo dostępu do wybranych tytułów, a także 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze. "

Z oferty można skorzystać do 17 czerwca 2019. Co najważniejsze, załapią się na nią także obecni subskrybenci.

Days of Play 2019 – promocja na pady i zestawy VR

Days of Play to także okazja na rozszerzenie możliwości posiadanej konsoli PlayStation 4. Oto lista obniżek, jakie Sony przygotowało z okazji święta graczy na sprzęt i akcesoria.

  • PS VR Starter Pack od 899 zł
  • PS VR Mega Pack od 999 zł
  • DualShock 4 oraz jego limitowana edycja z okazji Days of Play od 179 zł każdy
  • Zestawy słuchawkowe Gold już od 259,99 zł oraz Platinum od 659,99 zł

Z promocji Days of Play 2019 można skorzystać od 7 do 17 czerwca 2019 roku.

Zobacz także: Ile będzie kosztować PlayStation 5? Są pierwsze przecieki o cenach 

Znaleźliście coś dla siebie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry Playstation