Zmarł gwiazdor "Ostrego dyżuru". Miał 55 lat

08.01.2021 10:41
Zmarł gwiazdor "Ostrego dyżuru". Miał 55 lat Fot. Shutterstock

Dearon "Deezer D" Thompson, gwiazdor kultowego serialu "Ostry dyżur", został znaleziony martwy w swoim domu w czwartek 7 stycznia 2021. Miał zaledwie 55 lat.

Dearon Thompson, posługujący się pseudonimem artystycznym Deezer D, był nie tylko aktorem, ale też undergroundowym raperem i mówcą motywacyjnym. Najbardziej zapamiętamy go jednak z roli Malika McGratha w serialu "Ostry dyżur", w którym występował w latach 1994-2009 u boku początkującego George'a Clooneya.

Polecamy

Deezer D zmarł w wieku 55 lat. Co było przyczyną śmierci?

Jako pierwszy o śmierci aktora poinformował portal TMZ. Jak podaje, Deezer D został znaleziony nieprzytomny w czwartek 7 stycznia 2021 rano w jego domu w Los Angeles. Jego brat, Marshawn, powiedział redaktorom TMZ, że zdaniem rodziny aktor zmarł na atak serca. Od lat zmagał się bowiem z problemami kardiologicznymi, a w 2009 roku przeszedł poważną operację wymiany aorty i naprawy nieszczelnej zastawki serca. Oficjalna przyczyna śmierci nie została jeszcze ustalona.

Dearon Thompson zmarł w wieku 55 lat. Miał jednego syna z Samanthą Enson, z którą rozwiódł się w 2004 roku.

Polecamy

Nie tylko "Ostry dyżur". W czym jeszcze grał Dearon Thompson?

Deezer D grał w "Ostrym dyżurze" od samego początku serialu, który zadebiutował na ekranach telewizorów w 1994 roku. Jako pielęgniarz Malik McGrath wystąpił w niemal 200 odcinkach produkcji.

Zanim jednak rola w najsłynniejszym serialu medycznym w dziejach telewizji przyniosła mu rozpoznawalność, Thompson wystąpił w słynnym hicie lat 90. "Miłość w rytmie rap" (1991) oraz w komedii "CB4" (1993) u boku Chrisa Rocka. Już w trakcie trwania "Ostrego dyżuru" zagrał także w filmie "Bones" (2001) ze Snoop Doggiem. 

Jako Deezer D nagrywał także hip-hopowe utwory. Współpracował ze studiem N*Soul. Jego pierwszy album zatytułowany "Livin' Up in a Down World" ukazał się w 2000 roku, ostatni - "Delayed But Not Denied" wydał w roku 2008. Jako gorliwy chrześcijanin nagrywał sporo religijnych utworów, które wykonywał podczas spotkań wspólnoty. Występował też w produkcjach jednego z "chrześcijańskich netfliksów" o nazwie Pure Flix.

Polecamy

Dearona Thompsona pożegnali m.in. twórcy "Ostrego dyżuru". Jeden ze scenarzystów, Near Baer, napisał o nim jako o uroczym, dobrym człowieku. Aktor i producent Terry Wilkerson nazwał go natomiast jedną z najmilszych i najdelikatniejszych osób. 

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.