Death Stranding dostanie bardzo łatwy poziom trudności, żeby gracze z Zachodu mogli go przejść

06.09.2019 16:25
Death Stranding|undefined Fot. materiały prasowe Kojima Productions

Hideo Kojima specjalnie dla „niedoświadczonych zachodnich graczy” zaimplementował w Death Stranding bardzo łatwy poziom trudności. Ma to im pozwolić cieszyć się grą, w której występuje Mads Mikkelsen.

Im więcej dowiadujemy o Death Stranding, tym mniej wiemy o grze. Mimo, że zwiastun wprowadzający w świat gry trwa ponad 8 minut, po jego obejrzeniu pojawiło się więcej pytań, niż odpowiedzi.

Hideo Kojima lojalnie ostrzega, że nie tworzy gry lekkiej, łatwej i przyjemnej, i że obcowanie z jego dziełem trzeba będzie umysłowo i moralnie przetrawić.

Przeczytaj także

Gra ma być tak skomplikowana, że nawet mający wgląd w scenariusz Mads Mikkelsen po nagraniu swoich kwestii stwierdził, że nie wie o co chodzi w Death Stranding.

Przeczytaj także

Podczas testów gry najwyraźniej okazało się, że tytuł sprawia mniej doświadczonym graczom wiele kłopotów. Żeby mogli cieszyć się odkrywaniem fabuły, w Death Stranding pojawił się bardzo łatwy tryb trudności, stworzony z myślą o „niedoświadczonych zachodnich graczach”.

Death Stranding zaoferuje zachodnim graczom bardzo łatwy poziom trudności

Informację podała na Twitterze asystentka Kojimy.

Jeśli translator Google się nie myli, w tweedzie można wyczytać, że zakończyły się testy gry, a wprowadzony bardzo łatwy poziom trudności jest w sam raz dla zachodnich graczy, którzy nie mają doświadczenia w graniu.

Rekomendowanym dla prawdziwych graczy poziomem trudności jest według twórców normalny lub trudny.

Do wiadomości odniósł się sam Hideo Kojima.

Twórca Death Stranding zasugerował, że zazwyczaj nie przewiduje trybu łatwiejszego niż łatwy, ale skoro w grze występują aktorzy znani i lubiani na Zachodzie, przygotowano wersję gry którą będą w stanie ogarnąć pochodzący z niego gracze.

W Death Stranding będzie można zagrać na PlayStation 4 8 listopada 2019 roku. W późniejszym terminie tytuł trafi także na komputery PC.

Zobacz także: Hideo Kojima podróżował z dzieckiem w formalinie. Zatrzymali go celnicy 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.