Pogoda
28.11.2017 13:56

Destiny 2 za darmo na próbę

Activision udostępniło bezpłatną wersję próbną swojego hitu Destiny 2. Zagrać w nią mogą właściciele konsol Xbox One, PlayStation 4 oraz użytkownicy komputerów PC.

Destiny 2 za darmo na próbę
foto: materiały prasowe

Zasmakować rozgrywki (i wziąć udział w epickiej walce o uratowanie szczeniaczka) można po pobraniu aplikacji ze sklepów na konsolach bądź też przez aplikację Battle.net.

Oficjalny komunikat o wydaniu wersji próbnej jest bardzo krótki, nieco więcej informacji można znaleźć pod filmem promującym triala:

"

Destiny 2 to dla ciebie nowość? Ciesz się bezpłatną wersją próbną i zanurz się w kinowej kampanii, w pojedynkę albo ze znajomymi. Pragniesz wyzwać innych graczy? Wkrocz na arenę trybu wieloosobowego i poddaj swoje umiejętności najważniejszemu z testów. Przenieś swoje postępy z wersji próbnej do pełnej po jej zakupie. "

Gracze zachęcani są do wypróbowania Destiny 2 w taki oto sposób:

Podczas korzystania z wersji próbnej będzie można wykonywać misje na Ziemi oraz Tytanie – z opisu zamieszczonego na oficjalnej stronie gry wynika, że będzie to pełen dostęp do tych dwóch światów. Postać będzie można rozwinąć do maksymalnie 7 poziomu, udostępniony został jeden tryb rozgrywki PvP.

Gra spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem przez graczy. W grudniu 2017 roku zostanie wydany pierwszy fabularny dodatek, rozszerzający świat rozgrywki.

Skorzystacie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry