Z czego powstaje kiełbasa w świecie Pokemonów? Mamy odpowiedź deweloperów gry

03.10.2019 15:47
pokemon sword|undefined Fot. materiały prasowe nintendo

Niestety odpowiedź reżysera i producenta gier nie zaspokoi naszego głodu wiedzy.

"Pokemon Sword" i "Pokemon Shield" będą miały swoją premierę 15 listopada. Fani oczywiście nie mogą się doczekać, aż powrócą do świata swojej ukochanych stworków, ale są też niecierpliwi. Zwłaszcza jeśli chodzi o pytania, na które twórcy gry nie chcą odpowiedzieć.

Przeczytaj także

Kiełbasa z Pokemonów?

W trakcie wrześniowego Nintendo Direct przedstawiciel firmy wyjawił, że trenerzy będą mogli gotować jedzenie dla siebie i swoich pokemonów w specjalnie do tego przygotowanych obozach. Gracze otrzymają 100 różnych przepisów na curry. Będzie ostre curry, curry z makaronem i curry z kiełbasą. Fani Pokemonów zaczęli zadawać niewygodne pytania. Czy kiełbasa, jaką jedzą mieszkańcy gry, jest robiona z Pokemonów? Game Informer zdecydował się dopytać reżysera Shigeru Ohmoriego i producenta Junichiego Masudę o ten nurtujący fanów problem i otrzymał odpowiedź.

Nie mam pojęcia, jak się ją robi. To kiełbasa ze świata Pokemonów.

W ciągu wielu odsłon growych, kolejnych sezonów anime i filmów widzieliśmy, jak w uniwersum stworków ludzie jedzą produkty pochodzące od Poksów. Można pić mleko od MooMoo, jak i jeść jaja niektóry ptaków. W Alolańskim gulaszu znajdziemy za to ususzony ogon Slowpoke'a. Wydaje się więc, że ludzie tak samo kochają te zwierzaki wychowywać, jak i jeść.

Dlatego, jeśli nie chcecie myśleć o jedzeniu Pokemonów — nie gotujcie curry z kiełbasą. Kto wie, kiedy ktoś wyjawi, skąd się ona wzięła.

Premiera najnowszej odsłony gry zapowiedziana jest na 15 listopada i trafi na Nintendo Switch.

Zobacz także:  Oto mod do Minecrafta, który pozwoli ci łapać Pokemony!

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.