Pogoda
02.06.2020 15:10

Diablo 4 z nowym, 20-minutowym gameplayem. Zobaczcie barbarzyńcę w akcji

Blizzard nie ma ostatnio szczęścia. Nie dość, że mocno oberwał w 2019 roku za stanięcie po stronie Chin w trakcie demokratycznych protestów w Hongkongu, to potem jeszcze dał światu bardzo słaby remaster Warcrafta 3. Czy Diablo 4 odmieni losy firmy?

Diablo 4 z nowym, 20-minutowym gameplayem. Zobaczcie barbarzyńcę w akcji
foto: materiały prasowe/Blizzard

Nie chcemy być złymi wieszczami, ale zwykle odbudowywanie wizerunku wśród ludzi jest zdecydowanie trudniejsze, niż jego zepsucie. Nie mniej, Blizzard na pewno będzie próbował. Jednym z kroków w tym kierunku była oficjalna zapowiedź długo wyczekiwanego "Diablo 4", które może zadebiutować w 2021 roku. Do sieci trafił kolejny materiał zapowiadający grę.

Diablo 4 na nowym gameplayu

W poniższym wideo możecie zobaczyć 20-minutowy fragment rozgrywki z "Diablo 4", w którym twórcy kierują Barbarzyńcą (jedną z dostępnych klas postaci w nadchodzącej grze od Blizzarda). Miejmy jednak nadzieję, że to wczesna wersja alpha, bo gra nie robi wrażenia ani pod względem zastosowanych mechanik, ani pod względem graficznym, ani nawet jakością dialogów między bohaterami.

diablo 2
diablo 2
Przeczytaj także Diablo 2 Remastered nie powstanie - Blizzard nie ma kodu źródłowego

Jeżeli Blizzard wypuści na rynek niedopracowane "Diablo 4", to może być dla nich zabójcza decyzja - w końcu mieli już sporo wpadek. Cóż, zobaczcie "Diablo 4" w poniższym wideo:

Gra zmierza na pecety oraz konsole Playstation 4 i Xbox One, co jest dość dziwne, bo w końcu już w listopadzie/grudniu 2020 roku ma się pojawić Playstation 5 i Xbox Series X. Źle się dzieje w państwie blizzardowskim.

Lilith z Diablo IV
Lilith z Diablo IV
Przeczytaj także Dyrektorem kreatywnym Diablo IV jest Polak. Wcześniej stworzył Wiedźmina 3 i pracował nad Cyberpunkiem 2077

Czekacie na Diablo 4?

Tagi: Newsy Diablo