Pogoda
17.12.2018 09:57

Diablo atakuje Podlasie w nowej reklamie Diablo III na Switcha

A może by tak rzucić to wszystko i wyjechać walczyć z Diablo na Podlasiu? Jeśli czasem taka myśl przychodzi Wam do głowy, to wiedzcie, że nie jesteście sami – to samo chodzi po głowie Blizzardowi, który nawet podzielił się tym pomysłem w oficjalnej reklamie Diablo III na Switcha.

Diablo III
foto: materiały prasowe

Fani Diablo nie mieli ostatnio zbyt dużo powodów do radości. Owszem, po latach czekania wypuszczono w końcu dodatek do Diablo III pozwalający grać jako Nekromanta, jednak kurs obrany przez Blizzarda, anonsowany pokazaniem Diablo Immortal na smartfony, delikatnie mówiąc nie przypadł graczom do gustu. Szczególnie, że spodziewali się raczej pełnoprawnego Diablo IV.

W tym świetle premiera Diablo III na Switcha okazała się być mrocznym światełkiem ocieniającym smutne dusze graczy – stara i wciąż dobra gra na nowej platformie umożliwiła rezanie zastępów piekielnych w zupełnie nowy sposób, gdzie tylko miałoby się na to ochotę.

Fakt, że piekło jest teraz wszędzie, podkreśla sam Blizzard w nowej reklamie Diablo III na Switch – obok Londynu, Paryża i Berlina występuje w nim… Podlasie. Zobaczcie sami.

Podlasie wystąpiło w reklamie Diablo III na Switch

Co ciekawe, Podlasie nie jest gwiazdą tylko i wyłącznie reklamy w polskiej wersji – występuje w każdej wersji spotu:

Reklama natychmiast wzbudziła w polskich graczach kontrowersje – uważają, że Polska została pokazana jako kraj zacofany, krowami i trawą płynący, podczas gdy inne europejskie państwa to ostoja miejskiej cywilizacji.

Diablo III na Switcha miało premierę w listopadzie 2018 roku.

Podlasie i Diablo III to:

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry