Disney świętuje 10 lat MCU serią plakatów „More Than a Hero” i specjalną stroną internetową

Natalia Hluzow
12.06.2018 18:17
Disney świętuje 10 lat MCU serią plakatów „More Than a Hero” i specjalną stroną internetową Fot. materiały prasowe Marvel Studios

10-lecie MCU to wielkie wydarzenie dla twórców i fanów filmów Marvela. Po jubileuszowej sesji fotograficznej, klasowym zdjęciu i materiale wideo, przyszedł czas na oficjalną, rocznicową stronę internetową Marvel Studios 10.

W 2018 roku świętujemy wiele ważnych rocznic i jubileuszy, jednak dla fanów Marvela jest to przede wszystkim czas celebracji 10-lecia MCU. Po dziesięciu latach od premiery „Iron Mana” i 19 kinowych filmach, Disney wypuścił złotą serię plakatów pod zbiorczym tytułem „More Than a Hero”, które zostały umieszczone na specjalnej stronie internetowej Marvel Studios 10.

mcu 10 Fot. foto: screen ze strony https://disneymovierewards.go.com/articles/marvelstudios10

Superbohaterowie MCU na serii plakatów „More Than a Hero”

Złota seria plakatów przedstawia aż 33 bohaterów z filmowego uniwersum Marvela na 32 solowych i jednej zbiorczej grafice. Część z nich wyciekła już w lutym 2018, teraz mamy jednak okazję obejrzeć je wszystkie oficjalnie i w pełnej okazałości.

Każdy z plakatów został opatrzony łapiącym za serce podpisem, który głosi, że każdy z bohaterów jest kimś więcej niż charakterystyczną cechą czy atrybutem – tarczą, kostiumem, supermocą lub umiejętnościami. Całą serię plakatów „More Than a Hero” zgromadziliśmy dla Was w poniższej galerii:

Marvel Studios 10 – strona na 10 lat MCU

Specjalna strona uruchomiona przez Disneya to jednak nie tylko plakaty, lecz także mnóstwo innych atrakcji. Znajdziemy na niej oficjalny timeline filmów Marvel Studios, od „Iron Mana” z 2008 roku po „Ant-Mana” (który zadebiutuje w lipcu 2018), zdjęcie klasowe obsady i twórców MCU, a także zwiastuny każdego z 20 filmów franczyzy, quiz z wiedzy o filmach Marvela oraz loterię z możliwością wygrania prywatnego pokazu filmu „Ant-Man and the Wasp”.

Strona oferuje również rejestrację i uczestnictwo w programie lojalnościowym oraz zakup gadżetów związanych z superbohaterami Marvela, biletów na „Avengers: Infinity War” oraz każdego poprzedniego filmu MCU w każdym dostępnym formacie. Niestety, nie wszystkie jej funkcje działają w Polsce, ale i tak warto ją odwiedzić i przez chwilę powspominać minione 10 lat filmami Marvela.

Film „Avengers: Infinity War” wciąż można oglądać w kinach. „Ant-Man and The Wasp” zadebiutują na świecie już 6 lipca. Premiera „Avengers 4” przewidziana jest na maj 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.