Pogoda
21.07.2020 11:44

Dla pieniędzy stała się psem. 21-latka aportuje i podaje łapę [WIDEO]

Jenna Phillips z Austin w Teksasie ma 21 lat i bardzo nietypowe hobby. Kobieta udaje psa i zarabia na tym krocie.

Dla pieniędzy stała się psem. 21-latka aportuje i podaje łapę
foto: Shuttenstock (zdjęcie poglądowe)

Portale społecznościowe pełne są kont, na których zwariowani na punkcie swoich zwierzaków właściciele chwalą się światu swoimi pupilami. Jednak jak dotąd nikt nie wyrażał swojej fascynacji psami tak jak 21-letnia Jenna Phillips.

Udawanie psa jest bardzo dochodowym zajęciem

Dziewczyna twierdzi, że od najmłodszych lat utożsamiała się z psami i zawsze fantastycznie się czuła,udając szczeniaka. Ze swojej bardzo nietypowej pasji postanowiła zrobić regularne źródło dochodu. Zrezygnowała z pracy optyka i otworzyła swój kanał na TikToku.

mężczyzna w celi
mężczyzna w celi
Przeczytaj także Przyszedł na policję zapytać się, czy jest poszukiwany. Był

Jak sama twierdzi, udawanie psa jest bardzo dochodowym zajęciem, a obecnie na jej koncie bankowym znajdują się sześciocyfrowe kwoty.

"

Udawanie psa to teraz moja praca na pełen etat. Czuję się jak pies. Chcę się tarzać, aportować i być drapana po głowie. Zawsze zachowywałam się jak szczeniak, ale z początku nie miało to podłoża seksualnego. Naprawdę kocham być chwalona. Uwielbiam słyszeć, gdy ktoś zwraca się do mnie "dobra dziewczynka". To miód na moje serce. "

– opowiada o swojej nietypowej pasji Jenna Phillips w rozmowie z portalem Unilad.

Posłuchaj podcastu

Perwersyjny kontent 21-letniej Jenny Phillips

Na samym początku Jenna posiadała konto o nazwie OnlyFans, na którym pokazywała krótkie filmiki. Szybko zyskała sławę w sieci i postanowiła całkowicie oddać się swojej pasji. Drugi profil o nazwie thatpuppygirl prezentuje o wiele bardziej perwersyjny kontent.

"Paszport Polsatu" nie pozwala na przekroczenie granicy Chorwacji
"Paszport Polsatu" nie pozwala na przekroczenie granicy Chorwacji
Przeczytaj także MSZ ostrzega: Na "Paszport Polsatu" nie wjedziesz do Chorwacji. To nie żart!

Kobieta twierdzi bowiem, że im bardziej nietypowe zlecenie, tym więcej trzeba za nią zapłacić. W swoich filmach dziewczyna aportuje, prosi, chodzi na łańcuchu przy nodze i pije wodę z miski. Na filmikach towarzyszy jej zawsze ten sam mężczyzna, jednak jak sama podkreśla, nie jest to jej chłopak.

"

Większość społeczności "szczeniąt" stanowią homoseksualni mężczyźni. (…) Wiem, że jest na to popyt, więc dlaczego mam z tego nie skorzystać? Teraz to moja praca na pełen etat. (…) Miesięcznie zarabiam sześciocyfrowe sumy. "

– opowiada o swojej nowej pracy dziewczyna.

"

Dzięki swojej działalności poznałem wielu przyjaciół. Mężczyźni i kobiety dziękowali mi za to, że reprezentuję ich społeczności. Z początku moje filmy na TikToku były źle przyjmowane. Nie przejmowałam się tym, ponieważ nie robiła niczego złego. Nawet gdy jestem poza kamerą, to publicznie też uwielbiam chodzić na smyczy. Nikt nigdy na to nie reagował. Reakcje pojawiły się dopiero w sieci. "

– stwierdza gwiazda sieci.

Jenna Phillips ma jednak swoje zasady. Jak twierdzi "nigdy nie wystąpi na nagraniu z innym zwierzęciem".

Zobacz również: Odkryto ogromnego karalucha morskiego! Zwierzę wygląda jak z koszmaru