Pogoda
17.10.2019 16:16

Nieruchomość należąca niegdyś do słynnego seryjnego mordercy trafiła właśnie na sprzedaż

John Wayne Gacy to jeden z najbardziej krwawych seryjnych morderców w historii USA. Nieruchomość, na terenie której trzymał ciała większości swoich ofiar, trafiła właśnie na sprzedaż.

Foto: kadr z wideo "John Wayne Gacy (The Serial Killer Clown)
Foto: kadr z wideo "John Wayne Gacy (The Serial Killer Clown) | Crime Weekly"

John Wayne Gacy, znany jako Killer Clown, to tuż obok Teda Bundy'ego i Jeffreya Dahmera jeden z najbardziej osławionych seryjnych morderców w historii. Zatrudniony jako wykonawca przebudowy domów, a także klaun na przyjęcia urodzinowe, Gacy zdołał na przestrzeni lat swojej działalności zamordować 33 osoby. 29 ciał zostało znalezionych na terenie jego nieruchomości, której dumnymi posiadaczami możecie stać się już dziś. Trafiła bowiem na sprzedaż.

Dom słynnego seryjnego mordercy trafił właśnie na sprzedaż

Pierwotny dom, w którym mieszkał John Wayne Gacy, został zburzony w 1979 roku, po tym jak śledczy przeszukali go w celu odnalezienia szczątków jego ofiar. W 1986 roku na terenie nieruchomości wybudowano nowy dom. Jego adres został również zmieniony z 8213 W. Summerdale Ave. na 8215, w niezarejestrowanym Norwood Park Township.

Polski klaun morderca
Polski klaun morderca
Przeczytaj także Najokrutniejsi seryjni mordercy: Polski klaun morderca - prawdziwa historia

Dom o powierzchni 2.500 stóp kwadratowych, zbudowany na nieruchomości Gacy'ego, został sprzedany w 2004 roku za 300 tysięcy dolarów. Obecna wycena wynosi 459 tysięcy dolarów. Oficjalne szczegóły dotyczące nieruchomości nie wspominają rzecz jasna o horrorze, jaki odbył się tam przed laty. Są jacyś zainteresowani?

Zobacz też: TOP 10 - najsłynniejsi seryjni mordercy, wśród nich Ted Bundy i Zodiak

Tagi: News Archiwum Tajemnic