Pogoda
22.11.2018 12:11

Domowy monitoring uchwycił ducha. Nagranie przeraziło internautów

W połowie listopada 2018 w kanadyjskiej prowincji Ontario wydarzyła się mrożąca krew w żyłach historia. Domowy monitoring w środku dnia zarejestrował manifestację sił nadprzyrodzonych. Zobaczcie szokujące wideo i przeczytajcie tajemniczą historię Meni Pitoscii.

Domowy monitoring uchwycił ducha. Nagranie przeraziło internautów
foto: Fotolia

46-letnia mieszkanka kanadyjskiej prowincji Ontario, spędzała ten dzień w domu, oczekując na kuriera z ważną przesyłką. Towarzyszył jej pies, który w pewnym momencie zaczął przeraźliwie ujadać i skakać do drzwi. Meni Pitoscia była przekonana, że takie zachowanie zwierzaka zwiastuje nadejście wyczekiwanego kuriera.

Kobieta podeszła do okna, lecz nikogo nie zauważyła na swojej posesji. Postanowiła wiec wrócić do swoich zajęć. Jakież było jej zdziwienie, gdy chwilę później otrzymała SMS z informacją z domowego monitoringu. Coś aktywowało kamerę umieszczoną przy dzwonku do drzwi. Czujnik ruchu wykrył czyjąś obecność pod drzwiami, dokładnie w momencie, w którym pies zaczął ujadać.

Przerażające nagranie ducha z Vaughan w Kanadzie

Zdziwiona tym faktem kobieta, postanowiła natychmiast obejrzeć nagranie. To co zobaczyła, wprawiło ją w osłupienie. Film pokazuje bowiem półprzezroczystą "postać" wyłaniającą się z ławki po lewej stronie domu, przechodzącej przed kamerą, a następnie opuszczającej ganek z prawej strony. 

Kim jest tajemnicza postać na filmie?

Kobieta twierdzi, że nagranie przedstawia jej "anioła stróża" a szczególne znaczenie przypisuje ławeczce po lewej stronie obrazu. Meni Pitoscia otrzymała ja bowiem od swojego sąsiada, który jak twierdzi, był jej szczególnie bliski. 

"

Mario był moim sąsiadem, znałem go całe życie i wychowałem się z nim na jednej ulicy. Kiedy mój ojciec zmarł, zawsze nam pomagał. Naszą ostatnią rozmowę, przed jego śmiercią, odbyliśmy właśnie na tej ławce. "

- wspomina pani Pitoscia. 

Oczywiście sceptycy twierdzą, że kamera uchwyciła owada, zwierzę lub przelatującą na wietrze reklamówkę. Nie mniej jednak  Meni Pitoscia twierdzi, że zarówno ona jak i jej pies przeżyli spotkanie z duchem zmarłego sąsiada. Szczególnego znaczenia nabiera również fakt, że rocznica śmierci Mario przypadała kilka dni do tajemniczym zdarzeniu.

Nie był to pierwszy przypadek nagrania ducha przez kamery monitoringu. Więcej paranormalnych zjawisk uchwyconych przez kamery zobaczysz w jednym z odcinków Archiwum Tajemnic. 

Romana Makówka
Tagi: Archiwum Tajemnic