Donald Trump kocha Arnolda Schwarzeneggera? Tak twierdzi aktor

11.09.2019 11:21
Donald Trump kocha Arnolda Schwarzeneggera? Tak twierdzi aktor Fot. . Chelsea Lauren/Variety/REX Features/EAST NEWS

Arnold Schwarzenegger podzielił się pewnymi przemyśleniami na temat obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Arnold Schwarzenegger pojawił się na okładce Men's Health. 72-letni aktor przyznał w wywiadzie dla magazynu, że Trump toczył z nim spór odkąd Schwarzenegger znalazł się w centrum politycznej uwagi. Były gubernator Kalifornii przyznał, że chyba wie, co jest tego powodem. Co powiedział Arnold?

Donald Trump kocha Arnolda Schwarzeneggera? Tak twierdzi aktor

Jak podaje USAToday, według Schwarzeneggera wszystko przez skrywane uczucia Donalda do aktora:

Jest we mnie zakochany. Taka jest prawda. Chciałby być mną.

W 2017 roku Trump tweetował o tym, jak Arnold sprawdza się w roli gospodarza "The New Celebrity Apprrentice". Słowa aktora na temat obecnego prezydenta USA zaczęły pojawiać się na pierwszych stronach gazet. Schwarzeneggerowi nie podoba się to, że Trump odszedł od porozumienia w sprawie zmian klimatu. Aktor przyznał również, że "nie ma nic miłego do powiedzenia prezydentowi".

Przeczytaj także

Najnowszy film z Arnoldem trafi do kin 8 listopada 2019 roku. "Terminator: Mroczne przeznaczenie" to dzieło Tima Millera, w którym u boku byłego gubernatora wystąpi Linda Hamilton. Przy produkcji pracuje również James Cameron, który był odpowiedzialny za stworzenie dwóch pierwszych części "Terminatora".

Zobacz także: Scenarzystka wyznała, jak pierwotnie miał się kończyć "Terminator"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.