Dostała cukier zamiast kokainy, więc poskarżyła się policji

Kamil Kacperski
26.02.2019 13:07
Dostała cukier zamiast kokainy, więc poskarżyła się policji Fot. shutterstock.com

Przypadki chodzą po ludziach – do bardzo nietypowego zajścia doszło w Irlandii, gdzie pewna kobieta poczuła się oszukana przez swojego dilera i postanowiła donieść o tym lokalnym policjantom.

Oszustwo, czy kradzież to przecież przestępstwa, prawda? Takiego samego zdania była kobieta w Irlandii Północnej, która postanowiła poskarżyć się policji, iż została oszukana przez… swojego dilera. Mianowicie zamiast zamówionej kokainy, sprzedawca postanowił wcisnąć jej brązowy cukier. Bardzo się jej to nie spodobało, dlatego też skontaktowała się z lokalnymi władzami.

Oszukał ją diler, więc zadzwoniła na policję

Policja, co w sumie niedziwne, na początku myślała, że to tylko jakiś żart. Kobieta jednak całkowicie poważnie zaczęła narzekać, że "przecież ona zapłaciła 200 funtów za kokainę, a dostała jakiś cukier", za co jej diler powinien zostać w jakiś sposób ukarany.

Przeczytaj także

Funkcjonariusze stwierdzili, że sytuacja jest na tyle absurdalna, że warto się nią podzielić z całym internetem, więc na swojej stronie na Facebooku umieścili skrócony zapis rozmowy z rozżaloną kobietą. O dziwo, sama zainteresowana po chwili refleksji postanowiła nie zgłaszać sprawy oficjalnie i nie podała swojego nazwiska ani swojego, ani dilera.

Dzwoniąca: Zostałam oszukana.

Ja: Okej, a co się konkretnie stało?

Dzwoniąca: Zapłaciłam ponad 200 funtów i dostałam brązowy cukier zamiast towaru.

Ja: Jakiego towaru? 

Dzwoniąca: Kokainy.

To nie był żart. To była prawdziwa rozmowa!

Ku naszemu zdziwieniu, pani nie chciała złożyć oficjalnego doniesienia. Niespotykane.

Już o tym mówiliśmy – dilerzy interesują się tylko i wyłącznie tym, co mają w kieszeniach. Oczywiście nie jest to sprytne i mądre manewrowanie, które zobaczycie w „The Apprentice”, tylko zwykłe oszustwo

Jeżeli was też oszukał diler, to możecie do nas zadzwonić lub napisać, chętnie z wami pogadamy.

Ech, nieuczciwy diler… Co się stało z tym światem?

Zobacz także: >> W polskich sklepach znaleziono 9 kg kokainy <<

I chociaż sama sytuacja miała miejsce w Północnej Irlandii, to jesteśmy przekonani, że polska policja też bardzo chętnie pomoże wam w sytuacji, gdy oszuka was diler. Z resztą mundurowe śmieszki w Polsce dopuściły się już dość ciekawych sposób na poszukiwanie przestępców:

diler Fot. foto: Facebook.com/kppkolobrzeg/

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.