Pogoda
26.08.2019 13:42

Dota 2 z dużą aktualizacją. Od teraz możesz wcielić się w babcię z shotgunem

Nowe postaci i duża aktualizacja trafią do nas na jesieni tego roku.

snapfire
materiały prasowe Dota 2

Dopiero co zakończył się "The International" (największy turniej w Dotę na świecie, w którym uczestnicy mogli łącznie wygrać ponad 30 milionów dolarów), a twórcy postanowili jeszcze bardziej podgrzać atmosferę wokół swojego tytułu i zapowiedzieli aż dwie nowe postaci.

Snapfire to milutka staruszka, która kocha piec ciasteczka. Podróżuje z wielką jaszczurką i wielkim shotgunem. To właśnie ta postać dołączy do gry i, tym samym, do popularnej ostatnio kategorii "morderczych babć". Wcześniej zaliczały się do niej Ana z Overwatcha i Helen z nowych "Watch Dogs".

Oprócz babuni dostaniemy również  Void Spirit. Jest to już czwarty duch po Ember, Earth i Storm, który pojawi się w hicie od Valve.

Dota 2
Dota 2
Przeczytaj także Drużyna e-sportowa wyrzucona z turnieju o 15 mln dolarów za „nielegalną mysz”

Dota 2 z dużą aktualizacją

Obie postaci pojawią się w grze za sprawą nowej aktualizacji "Outlanders".

Choć nie podano dokładnej daty premiery, fani mogą powoli zacząć zastanawiać się, jak wykorzystają Snapfire i jej ciasteczka. W trailerze poza częstowaniem smakołykami swoich kumpli z drużyny Snapfire może pochwalić się solidnym atakiem. Zarówno przy wykorzystaniu swojej strzelby, jak i swojego jaszczura.

"Dota 2" to obok "LoLa" jedna z najpopularniejszych gier e-sportowych na świecie. Stworzona przez Valve MOBA (multiplayer online battle arena) jest darmowa i przerażająco uzależniająca.

Fakt, jak bardzo zróżnicowane są grywalne postaci w Docie, w dużym stopniu zadecydował o jej popularności. Dzięki szerokiemu spektrum bohaterów każdy gracz może pracować nad swoim własnym stylem grania i wykorzystywania zdolności ulubionej postaci.

"Dota 2" jako pierwsza w historii Steama była w stanie przyciągnąć w jednym momencie milion graczy na swoje serwery. Czy nowa aktualizacja pozwoli ponownie osiągnąć ten wynik?

Dowiemy się już niedługo.

Zobacz także:  SWAT zrobił nalot na dom nastoletniego mistrza w Fortnite

Wasz ulubiona MOBA to

Tagi: Gry