Dr. Dre trafił na oddział intensywnej terapii z tętniakiem mózgu. W jakim stanie jest muzyk?

07.01.2021 09:01
Dr. Dre Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Amerykański raper Dr. Dre trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii. Przyczyną był tętniak mózgu. Jak czuje się muzyk?

Dr. Dre, a właściwie Andre Romelle Young to znany amerykański producent muzyczny oraz raper. Artysta przyczynił się do wypromowania kultowych postaci reprezentujących gatunek. W dużej mierze odpowiada za sukces Game'a, Eminema, Snoop Dogga czy 50 Centa. W 2012 roku Dr. Dre został okrzyknięty najlepiej zarabiającym muzykiem na świecie według magazynu "Forbes".

Jak informuje TMZ, muzyk trafił na oddział intensywnej terapii w Cedars Sinai Medical Center w Los Angeles. Artysta został przewieziony do szpitala karetką 4 stycznia. 55-latek cierpi na tętniaka mózgu.

Dr. Dre trafił do szpitala. Ma tętniaka mózgu

Badania pozwoliły lekarzom ustalić źródło krwawienia rapera. Jak donoszą zagraniczne media, aktualnie Dr. Dre jest przytomny, a jego stan określa się jako stabilny.

Polecamy

Na Instagramie muzyka pojawiło się nawet oświadczenie, w którym Dre dziękuje fanom za ogromne wsparcie, a personelowi szpitala w Cedars-Sinai za dobrą opiekę.

Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom i fanom za troskę oraz życzenia. Świetnie sobie radzę, a mój zespół medyczny zapewnia mi doskonałą opiekę. Wkrótce wyjdę ze szpitala i wrócę do domu. Zróbcie hałas dla wszystkich wspaniałych lekarzy w Cedars! One love!

Dr. Dre trafił do szpitala. 4 mężczyzn próbowało włamać się do jego domu

Ostatni czas nie jest najszczęśliwszym dla artysty. Jak donosi ABC News, podczas gdy Dre przebywał w szpitalu, w jego domu w Pacific Palisades doszło do włamania. Ochrona zauważyła potencjalnych złodziei, a na miejscu natychmiast pojawiła się policja. Czterech podejrzanych mężczyzn przebywa teraz w areszcie.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.