Drake pojawił się na koncercie ubrany w... polski mundur wojskowy [FOTO]

03.12.2021 13:36
Drake pojawił się na koncercie ubrany w... polski mundur wojskowy [FOTO] Fot. Rich Fury/Getty AFP/East News

Drizzy niedawno pojawił się na koncercie Giveona w Toronto i chociaż nie wykonał z artystą żadnych utworów, to lekkie zamieszanie wywołał jego nietypowy strój.

Drake paradował po scenie w polskim mundurze

Drake bije rekordy na lewo i prawo, jest obecnie jednym z najpopularniejszym artystów na świecie i wygląda na to, że prywatnie jest również fanem Polski. A przynajmniej mundurów noszonych przez żołnierzy polskiego wojska.

Polecamy

Raper pojawił się niedawno na występie Giveona w Toronto. 6 God nie wykonał żadnego kawałka, po prostu wyszedł przywitać się z publicznością i zbić piątkę z młodszym kolegą. Tak szybko jak się pojawił, tak szybko wrócił na backstage.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Drake był ubrany w polski mundur wojskowy. Widać go dość dobrze na zamieszczonym poniżej wideo (są nawet flagi na ramionach):

Portal o2 zapytał jednego z wojskowych o komentarz i potwierdzenie autentyczności "fatałaszków" Drake'a. Jak podaje ich informator:

Niewątpliwie to nasza kurtka. Nawet miejsce na stopień jest kwadratowe.

Polecamy

Niektórzy użytkownicy Reddita zwracali uwagę na to, że w Polsce za noszenie militarnego stroju mógłby zostać ukarany karą do nawet 5 tysięcy złotych, co w przypadku Drake'a jest raczej śmieszną sumą. Inni zaczęli się zastanawiać, czemu założył akurat polski strój - jeden komentator tłumaczył to tym, że w jednym z kawałków Drizzy tłumaczy, że ma polskich kumpli. Może to oni podarowali mu ten mundur?

Najbardziej absurdalną teorią było niewątpliwie to, że Drake w ten sposób chciał pokazać naszemu krajowi wsparcie w polsko-białoruskim konflikcie na granicy. W to szczerze wątpimy. Jakbyśmy mieli obstawiać, to naszym zdaniem, to prezent od polskich przyjaciół. Albo po prostu modowa zachcianka Drizzy'ego. 

Raper na razie nie skomentował całej sprawy, ale kto wie - może niedługo wrzuci na Instagrama zdjęcie w mundurze z podpisem: "POLSKA GÓRĄ".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.