Drift Masters zaczyna sezon od rundy w Poznaniu

Aleksandra Kopka
21.04.2017 12:13
Drift Masters zaczyna sezon od rundy w Poznaniu Fot. materiał prasowy

Od rundy na Torze Poznań, liga Drift Masters Grand Prix oficjalnie rozpoczyna sezon zmagań driftingowych. Już w najbliższą sobotę DMGP zaprasza fanów motoryzacji do kibicowania śmietance polskiej sceny driftingu. 

Tor Poznań dla drifterów jest miejscem szczególnym. To tutaj, ponad 10 lat temu, odbyły się pierwsze oficjalne zawody driftingowe w Polsce. Za sprawą lig driftingowych tj. Drift Open, Polskiej Federacji Driftingu oraz Drift Masters Grand Prix, ta widowiskowa dyscyplina sportu z roku na rok zdobywa coraz więcej fanów. 

W najbliższą sobotę, to właśnie Drift Masters Grand Prix, rozpocznie sezon zmagań kierowców driftingowych, rundą w Poznaniu. Lista zawodników, którzy zgłosili się na te zawody, jest imponująca. Ponad 40 nazwisk z Polski oraz Europy, a to nie koniec, bo w kolejce po licencję czeka ich jeszcze dwudziestu. 

Ryk silników, kłęby dymu i tysiące koni mechanicznych to dewiza tego sportu. Możecie się spodziewać sporego zainteresowania, bo pierwsza pula biletów już wyprzedana. Dlatego jeśli nie chcecie stać w kolejkach, bilety możecie nabyć poprzez ebilet.pl.

Więcej informacji szukajcie na stronie internetowej www.driftmasters.gp oraz facebooku. 

Emocje gwarantowane, zwłaszcza że na zawodach nie zabraknie wielbicielki koloru różowego- Karoliny Pilarczyk. Była ostatnio w naszym studio i przekształciła je na gabinet masażu.

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.