Drugi zwiastun The Grand Tour

15.11.2016 10:32
Drugi zwiastun The Grand Tour Fot. kadr z wideo

Premiera najnowszego odcinka będzie miała miejsce 18 listopada 2016 roku. Trójka dziennikarzy już od jakiegoś czasu odlicza nie tylko dni i godziny do tego wydarzenia...

Jak poinformował Amazon – podczas tworzenia pierwszego sezonu The Grand Tour, przejechano 2 373 052 272 kilometry, zniszczono 27 samochodów, wypito 14 951 filiżanek kawy, odwiedzono 44 kraje. Zmieniono opony 72 razy, zaprzęgnięto 92 pojazdy off-roadowe oraz 9 razy wykorzystano wielbłądy do… przemieszczania się. Zliczono 42 nawroty z użyciem hamulca ręcznego i przeprowadzono 59 wyścigów na prostej. Do tego James May zaliczył pojedyncze złamanie ramienia, a cała trójka spędziła ze sobą 7 romantycznych posiłków. Emocjonalnych załamań było jedynie 27…

Fani brytyjskich dziennikarzy mają wszelkie powody, by wierzyć, że nowy serial będzie lepszy od Top Gear. W jednym z wywiadów Jeremy Clarkson i James May zdradzili, że podczas tworzenia pod skrzydłami Amazona nie muszą się ani trochę stopować. Tym samym mogą w pełni ponieść się wodzy fantazji i zrealizować nawet najbardziej odważne i niepoprawne politycznie pomysły. W produkcji BBC, sławna trójka nie ukrywała swojej miłości do niszczenia różnych rzeczy, w szczególności przyczep kempingowych, dlatego można spodziewać się, że widzowie zobaczą jeszcze więcej eksplozji.

Poza trójką hipersamochodów – Porsche 918, Ferrari LaFerrari, McLaren P1 – w rolach głównych wystąpią między innymi Alfa Romeo 4C Spider na planie „Gry o tron”, a także Audi S8 Plus w pościgu:

Co ciekawe, Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond na początku listopada 2016 roku tłumaczyli o czym będzie nowe show, w typowym dla nich stylu. Wspomnieli o trzech mężczyznach w średnim wieku i słabym stanie fizycznych, wywracających się i wzniecających pożary, a także o pojawiających się od czasu do czasu samochodach.

The Grand Tour zostanie wyemitowany 18 listopada 2016 roku, a kolejne odcinki będą pojawiać się co piątek. Specyficzne poczucie humoru supersamochody, egzotyczne zakątki świata zostaną wzbogacone scenami nakręconymi w ogromnym, mobilnym studiu, które po raz pierwszy zostało rozbite w RPA, a konkretniej – w Johannesburgu.

Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.