Pogoda
25.08.2020 11:54

Dryfujące ciało znalezione przy brzegu Bałtyku. Najprawdopodobniej to poszukiwany turysta

Odpoczywający na plaży w Jarosławcu zauważyli dryfujące przy brzegu ciało. Martwy mężczyzna może być zaginionym wcześniej turystą z Wielkopolski.

Plaża Jarosławiec
foto: GERARD/REPORTER

Chociaż nadal trwa pandemia, coraz więcej osób decyduje się na odpoczynek poza domem. Ze względu na strach i ograniczenie lotów za granicę, w tym roku wybieramy polskie morze. Dla jednego z turystów, który wybrał się do Jarosławca, te wakacje na pewno będą niezapomniane. Niestety, z tragicznych powodów.

Ciało znalezione nad Bałtykiem. To zaginiony turysta?

Spacerujący plażą w Jarosławcu w województwie zachodniopomorskim zauważył dryfujące ciało mężczyzny. Martwy człowiek pojawił się tuż przy brzegu morza. Pechowy spacerowicz od razu wezwał na miejsce odpowiednie służby.

Policja odkryła pozytywny aspekt koronawirusa. Jest mniej zaginionych
Policja odkryła pozytywny aspekt koronawirusa. Jest mniej zaginionych
Przeczytaj także Policja odkryła pozytywny aspekt koronawirusa. Jest mniej zaginionych

Jak czytamy na Onet.pl, oficer prasowa sławieńskiej policji, asp. Kinga Warczak twierdzi, że zwłoki mogą należeć do zaginionego niedawno mężczyzny z Wielkopolski.

"

Niewykluczone, że znalezione zwłoki należą do 58-letniego turysty z Wielkopolski, którego poszukiwania prowadzone były w morzu w niedzielę od ok. godz. 10 rano i ze względu na złe warunki pogodowe zostały przerwane po godz. 14. "

Policja zapewniła, że odpowiednie czynności mające na celu potwierdzić tożsamość zmarłego mężczyzny już trwają. Ciało znaleziono niedaleko miejsca, gdzie poszukiwano zaginionego turysty.

kobieta na kwarantannie domowej
kobieta na kwarantannie domowej
Przeczytaj także Nowy Sącz szuka osób niewierzących w koronawirusa. Do pomocy przy ognisku choroby w Ośrodku Pomocy Społecznej