Duch zaatakował strażnika. W sprawę włączył się biskup i przywódcy religijni [WIDEO]

12.08.2021 15:07
Duch zaatakował strażnika. W sprawę włączył się biskup i przywódcy religijni [WIDEO] Fot. shutterstock

Burmistrz udostępnia nagranie ducha, który zaatakował jednego ze strażników. Wideo przeraża

W kolumbijskim miasteczku Armenia będącym stolicą regionu Quindio doszło do niecodziennego zdarzenia. Burmistrz ogłosił niedawno, że otrzymał nagranie, na którym duch atakuje jednego ze strażników.

Duch zaatakował jednego z jego mieszkańców miasteczka Armenia

Burmistrz Armenii, Jose Manuela Rios Moralesa opowiada o ataku ducha, który miał miejsce w jego biurze pewnej nocy. Nagranie udostępnione przez urzędnika przeraża

Chcę się dziś podzielić z wami filmem, podkreślając, że jako burmistrz utwierdzam się w przekonaniu, że wiara ma moc nie do pokonania. Prosimy o szacunek i jedność w modlitwie i zapewniamy, że nic nie może ukraść naszego pokoju i spokoju, ponieważ jesteśmy chronieni ręką naszego Pana!

 – napisał Morales pod filmem na Facebooku.

Polecamy

Dodał, że lokalny biskup i inni przywódcy religijni "wniosą Boże błogosławieństwo w każdy zakątek tego miejsca pracy", aby powstrzymać zjawiska paranormalne, zachęcając również ludzi do zachowania spokoju i modlitwy.
Na nagraniu udostępnionym przez urzędnika widać, jak strażnik zostaje rzucony o ścianę, jakby ktoś niewidzialny popchnął go z całej siły. Następnie stróż prawa czołga się po ziemi, gdzie wydaje się, że opiera się jakiejś sile, która go szarpie.

Źródło: innemedium.pl, The Sun

Zobacz również: Niepokojące nagranie ze Śląska. Kamera nagrała ducha? [WIDEO]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.