Dwayne Johnson ma sobowtóra. Aktor zaprosił go na tequilę i pogaduchy

01.09.2021 13:59
Dwayne Johnson ma sobowtóra. Aktor zaprosił go na tequilę i pogaduchy Fot. Sipa USA/Sipa USA/East News

Jak dwie krople wody - niedawno Twitter odkrył policjanta z Alabamy, który wygląda identycznie, jak Dwayne "The Rock" Johnson. Aktor postanowił zabrać głos na temat swojego sobowtóra.

Dwayne Johnson ma sobowtóra. Poznajcie Erica Fieldsa

Dwayne Johnson ma sobowtóra i nareszcie zabrał na ten temat głos w mediach społecznościowych. Ten nazywa się Eric Fields i jest porucznikiem policji w hrabstwie Morgan w stanie Alabama. Użytkownicy social mediów szybko podłapali temat, a sprawą zainteresowali się giganci pokroju Bleacher Report. Sprawa w końcu dotarła do samego The Rocka.

Polecamy

Ten nie mógł uwierzyć, jak bardzo panowie są do siebie podobni. Zgodnie ze swoją szarmancką naturą, Dwayne Johnson zaprosił Fieldsa na szklankę tequili Teremana, podziękował mu za służbę jako funkcjonariusz policji, a także poprosił go o opowiedzenie "historyjek o byciu The Rockiem", bo tych policjant musi mieć naprawdę sporo.

Podobieństwo jest bardzo, ale to bardzo uderzające:

Polecamy

Na zaproszenie szybko mu odpowiedział Fields, który podzielił się własnym zdjęciem z tequilą:

To odkrycie sprawiło, że fani zaczęli żartować o potencjalnym meczu WWE między "The Rockiem/Fieldsem", a czarnoskórym Johnem Ceną, który kilka tygodni temu zdobył ogromną popularność na Twitterze:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.