Dwayne Johnson strollował Kevina Harta publikując zdjęcie z Baby Yodą

04.12.2019 15:10
Dwayne Johnson strollował Kevina Harta publikując zdjęcie z Baby Yodą Fot. SplashNews.com/East News; kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney

Dwayne Johnson i Kevin Hart słyną ze strojenia sobie żartów z siebie nawzajem. Tym razem The Rock wykorzystał do trollingu nowego króla internetu - Baby Yodę.

Baby Yoda to niekwestionowany król internetu. Dwayne The Rock Johnson postanowił wykorzystać zielonego stworka, by zadrwić ze swojego przyjaciela, Kevina Harta.

Dwayne Johnson strollował Kevina Harta publikując zdjęcie z Baby Yodą

Gwiazdor kina akcji opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym towarzyszy mu Baby Yoda. Nie jest to jednak byle jaka fotografia. Całość przypomina bowiem obraz wyjęty żywcem z porodówki, gdzie nowonarodzonym dzieckiem jest bohater "The Mandalorian", a rodzicielem The Rock. Pod zdjęciem widnieje podpis:

Dziękuję wszystkim za dobre słowa, miłość i wsparcie. Już nie mogę się doczekać, by zabrać tego malucha do domu, gdzie pozna swojego brata Kevina Harta. #iamyourfather

Zobacz też: Jason Statham zdradził, czego boi się Dwayne "The Rock" Johnson

Johnson i Hart słyną z tego, że lubią okazywać sobie sympatię poprzez żarty i wzajemny trolling. Kilka tygodniu temu The Rock zażartował z przyjaciela, gdy ten dochodził do siebie po wypadku. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Zobacz też: Baby Yoda dołączył do Avengers. Zobaczcie przesłodkie wideo z "Endgame"

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.