Pogoda
12.02.2016 14:48

Dwulatek na motocyklu kontra czterolatek na gokarcie

W przeciwległych narożnikach torów spotkały się dwie osobistości – Makar Zheleznyak i Timur Kuleshov. Kto wygrał to krwiożercze starcie na przyczepność, konie mechaniczne i prędkość w zakrętach?

Dwulatek na motocyklu kontra czterolatek na gokarcie
foto: kadr z wideo

Ten pierwszy jest kierowcą kartingowym, a ten drugi – motocyklistą. Zatem mamy do czynienia z odwiecznym starciem jednośladu z pojazdem czterokołowym… Jednak w tym wydaniu pojedynek przybrał zupełnie nową formę. Obaj zawodnicy wręcz skakali sobie do gardeł. Byli także skorzy do stosowania wszelkich chwytów poniżej pasa. 

Młodociany motocyklista na dobry początek wykonał falstart. Chwilę potem w pościg za nim ruszył Makar. Fanatyczne spojrzenie kierowcy gokarta zdradzało jego nikczemne zamiary, zwiastujące złowieszczą zemstę:

do srodka

Jak rywalizacja osób – którym kompletnie puściły jakiekolwiek hamulce – się zakończyła? O dziwo, obyło się bez jakichkolwiek ofiar, czy szkód. A to bardzo zaskakujące, bo prowadzący te pojazdy byli bardzo dalecy od ukończenia 18 roku życia… W końcu Makar Zheleznyak w dniu tego wyścigu miał 4 latka, a jego konkurent – Timur Kuleshov – 2 latka…

Przestrzegamy wszystkie osoby o słabych nerwach przed oglądaniem tego materiału – to bardziej niecenzuralne od tego, co możecie znaleźć w dziale 18+ Antyradio.pl:

Jak myślicie, zobaczymy ich kiedyś startujących w Formule 1 i MotoGP?

My trzymamy kciuki!

Tagi: Duperele