Pogoda
27.08.2019 10:36

Dying Light 2 zachwyca na nowym gameplayu

Zapowiedziany w zeszłym roku sequel hitu Techlanda ma mieć swoją premierę w 2020 roku.

dying light 2
źródło: materiały prasowe techland

"Dying Light 2" zostało zapowiedziane w trakcie zeszłorocznego E3. Fragment, który mogli zobaczyć uczestnicy wydarzenia, na tyle zachwycił graczy, że Dying Light zdołało zgarnąć sporo nagród w trakcie targów.

Wczoraj szefowie polskiej firmy zdecydowali się podzielić tym nagraniem ze wszystkimi fanami na świecie. Równo o północy ruszyła transmisja, która zaprezentowała nam 26 minut nadchodzącej premiery.

Dead Island
Dead Island
Przeczytaj także "Dead Island 2" nadal żyje! Tytuł ma nowego producenta

"Dying Light 2" trafi na konsole nowej generacji

Mimo że Techland skupia się głównie na tworzeniu "Światła" na następną generację konsol, to nie zapomina o posiadaczach PlayStation 4 i Xbox One.

Gra ma trafić zarówno na aktualną generację, jak i pojawić się w ulepszonej wersji na kolejnych odsłonach konsol. Prawdopodobnie jej premiera będzie przypominała sposób, w jaki do fanów trafiło kilka lat temu "GTA V".

Sprawdźcie poniżej prawie pół godziny najnowszej gry od Techlandu. Zobaczycie w niej dużo krwistej akcji. Odcinanie kończyn, rozbijanie głów o ziemię i co najważniejsze - dużo solidnego parkouru.

"Dying Light" miało swoją premierę w 2015 roku. Z miejsca stała się jedną z najlepiej ocenianych gier o zombiakach ostatnich lat. Dla Techlandu nie był to pierwszy raz, gdy firma zmierzyła się z tematem nieumarłych. Dosłownie kilka lat wcześniej Wrocławski producent zachwycił fanów swoją "Dead Island".

Jesteście gotowi, aby powrócić do mrocznego świata "Umierającego Światła"? Premiera "dwójki" została zapowiedziana na wiosnę przyszłego roku.

Zobacz także: Dying Light 2 na E3. Nowe szczegóły o kontynuacji polskiego hitu

Tagi: Gry