Pogoda
06.08.2020 11:48

Dziewczyna znana z dokumentu Netfliksa nie żyje. Miała zaledwie 23 lata

Bohaterka dokumentu "Audrie & Daisy", Daisy Coleman zmarła. Dziewczyna miała zaledwie 23 lata, a jej historia poruszała widzów Netfliksa od 2016 roku.

Daisy Coleman
foto: kadr z wideo

"Audrie & Daisy" to produkcja Netfliksa z 2016 roku. Dokument opowiada o dwóch nastolatkach, które spotkał prawdziwy dramat. Dziewczyny zostały ofiarami ataku seksualnego. Zamiast pomocy i wsparcia po traumatycznych przeżyciach wkrótce czekały je kolejne upokorzenia. Nastolatki były wielokrotnie nękane i wyśmiewane przez rówieśników i społeczność internetową.

Nie żyje Daisy Coleman. Była bohaterką "Audrie & Daisy" 

Dokument dotyczy historii o przemocy seksualnej jakiej doznała Audrie Pott i Daisy Coleman. Pierwsza z dziewczyn nie poradziła sobie psychicznie z wydarzeniem i już 10 dni po napaści popełniła samobójstwo. Z kolei Coleman opowiedziała przed kamerami, jak radzi sobie z traumą, której doświadczyła w wieku 14 lat.

O śmierci Daisy Coleman poinformowała jej mama, Melinda. Dziewczyna wcześniej podejmowała już próby samobójcze, jednak starała się uciekać myślami od swoich trudnych przeżyć. Została aktywistką na rzecz ofiar pomocy seksualnej, a także była modelką i tatuażystką.

Niestety 5 sierpnia matka Daisy poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że 23-latka popełniła samobójstwo.

"

Moja córka Catherine Daisy Coleman popełniła dziś w nocy samobójstwo. Była wspaniałą przyjaciółką i córką. Żałuję, że nie mogłam odebrać jej całego bólu, który czuła.. Nigdy nie podniosła się po tym, co jej zrobiono. Moja córeczka odeszła. "

Sprawca ataku na Daisy Coleman nigdy nie został skazany.

George R.R. Martin
George R.R. Martin
Przeczytaj także George R.R. Martin idzie w ślady J.K. Rowling? Zażartował z osób transpłciowych. Nikt się nie śmiał