Dziki wciągnęły kokainę o wartości 80 tysięcy złotych

17.11.2019 09:04
Dziki wciągnęły kokainę o wartości 80 tysięcy złotych Fot. źródło: Shutterstock

Włoski gang, który ukrył około 2 kilogramy narkotyku w lasach doliny Val di Chiana, stracił przez nakoksowane dziki około 17 tysięcy funtów.

O całej sprawie dowiedziała się policja, która podsłuchiwała narzekających dilerów. Czwórka mężczyzn miała ukryć kokainę w pudełkach w lasach doliny Val di Chiana w Toskanii. Dilerzy co miesiąc wykopywali część ukrytych narkotyków i sprzedawali m.in. w Arezzo i w Sienie. Nie da się oczywiście jednoznacznie stwierdzić, jak dziki trafiły na ślad kokainy, ale stado częściowo pożarło 2 kilogramy białego proszku.

Dziki wykopały dwa kilogramy kokainy

Dilerzy byli tak zasmuceni stratą finansową, że zaczęli o niej rozmawiać przez telefon. Rozmowę była w stanie przechwycić policja, która prawdopodobnie nigdy nie dowiedziałaby się o tej sytuacji bez lekkomyślności gangu.

Przeczytaj także

Cała czwórka dilerów trafiła do aresztu. W trakcie śledztwa policja dowiedziała się, że działali oni trochę ponad pół roku - od września 2018 do marca 2019. 

Członkowie gangu to trzech Albańczyków i jeden Włoch. Wszyscy czekają na wyrok w sprawie handlu narkotykami.

Według policji dilerzy byli podobno w stanie sprzedać dwa kilogramy kokainy miesięcznie. Jeden gram proszku miał kosztować około 450 złotych.

Zobacz także: W Ohio uczniowie mogą dawać niepoprawne odpowiedzi, jeśli wynikają one z ich religii

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.